Warta Sieraków pewnie pokonała Spartę Szamotuły [GALERIA]

Leszek Furmann
Warta Sieraków bardzo szybko objęła prowadzenie w meczu przeciwko Sparcie Szamotuły. Już w 3. minucie gola strzeliła Maciej Pierzyński. Sparta szybko odpowiedziała bramką wyrównującą. Sierakowianie dość wyraźnie zdominowali jednak mecz i jeszcze przed końcem pierwszej połowy dwa gole strzelił Piotr Spaeth. Wynik 3:1 utrzymał się do końca spotkania, choć, gdyby nie dobra postawa bramkarza z Szamotuł, gospodarze wygraliby wyżej. W trzech z rzędu meczach u siebie Warta zdobyła 7 punktów. Więcej w 113. wydaniu "Tygodnia międzychodzko-sierakowskiego"