(© screen YouTube)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Tak jak w latach ubiegłych, majówka w Chrzypsku Wielkim zapowiada się znakomicie. Będą gwiazdy, pokazy i wiele innych atrakcji

Bogdan Królik lubi zaskakiwać. Podobnie jak w latach ubiegłych, Międzynarodowe Targi Tulipanów zapowiadają się naprawdę interesująco. Jak zwykle odbędą się one w długi weekend, 1-3 maja.

1 maja
W środę da się wyróżnić dwa główne punkty programu. Jednym z nich będzie oczywiście występ zespołu Weekend. Autorzy hitu "Ona tańczy dla mnie" zagoszczą na scenie o godzinie 21. Wcześniej, o 15.30, nastąpi chrzest nowej odmiany tulipana "Aleksander Kwaśniewski". Wiele wskazuje na to, że były prezydent osobiście pojawi się na uroczystości. Po wszystkim przewidziana jest oczywiście zabawa taneczna.

Pamiętacie? >>> Majówka w Chrzypsku Wielkim 2012

2 maja
Czwartek upłynie pod znakiem tradycyjnych konkursów: jeździeckich, dojenia krowy i ujeżdżania byka. Nie zabraknie również dorocznego konkursu jeździeckiego Grand Prix Tulipanów. Drugi dzień Targów zwieńczy impreza z DJ-em.

To był pokaz... >>> Hardkorowy Koksu w Chrzypsku Wielkim - film i zdjęcia

3 maja
W piątek na gości Hurtowni Ogrodniczej Królik czekają pokazy florystyczne. Czas zgromadzonym umili Wiktor Czuksanow - znany z Telewizji Polskiej znawca i miłośnik ogrodnictwa. Na scenie pojawią się też lokalni artyści, a punktem kulminacyjnym będą zawody siłaczy, zorganizowane przez Lubuską Federację Strong Man. Trzeci dzień zabawy zwieńczy oczywiście zabawa taneczna.

Sprawdź koniecznie >>> Szczegółowy rozkład jazdy Międzynarodowych Targów Tulipanów 2013

Wydaje się, że Międzynarodowe Targi Tulipanów, tak jak w latach ubiegłych, są skazane na sukces. Oby tylko dopisała pogoda...


Komentarze (23)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Swir (gość)

Na gorąco mogę tylko napisać że dawno tak nieudanej organizacji imprezy nie widziałem. Szacunek dla organizatorów że mieli odwagę zorganizować taki koncert. I na tym koniec pochwał. Parę setek samochodów stojących w kilometrowych korkach , parę tysięcy ludzi czekających na dobrą zabawę, po 30 minutach koncertu awaria zasilania. Dwie budki z goframi i rozkradziona plantacja tulipanów. Jak się bawić to na całego !!

pmi (gość)

będzie grubo! chyba każdy lubi Weekend ;D
ona tu jest i tańczy dla mnie, nananannaa
pozdro :D

mmmm (gość)

Zespół Weekend ma inne piosenki jeżeli wam coś nie pasuje to nie idźcie i nie róbcie z tego nie wiadomo jakiej katastrofy imprezowej. Zespół jak zespół bawić też się można. Rihanna do nas nie przyjedzie bądź jakikolwiek inny sławny na całym świecie piosenkarz więc doceńcie to co macie zamiast marudzić.

Chrzypszczanka (gość)

Jestę koalę. Chrzypsko na co dzień to szara wiocha zabita dechami. Panie Królik z roku na rok coraz lepsze imprezy :D Matury są i trzeba sie w końcu zacząć uczyc ale tej imprezy sobie nie odmówie :D

FAN (gość) (M)

przynajmniej coś się dzieje, a nie tak jak w innych miejscach tego jakże smutnego powiatu ;)
nie chcesz to nie jedź... siedź w chacie przy komputerze i hejtuj wszystko ;)