(© http://media1-europoznan2012.pl/)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Stadion pomieści 46 tysięcy widzów, w tym 480 w strefie VIP. Ale to nie koniec: setki miejsc biznesowych, ponad 200 miejsc dla niepełnosprawnych, restauracje, bary, parking i aż 221 punktów sprzedaży. Tego, co oferuje każda trybuna stadionu przy ul. Bułgarskiej można dowiedzieć się z wizualizacji dostępnej w sieci. Jej twórcy umożliwili prawdziwą podróż po stadionie w wersji 3D.

Internautom najpierw ukazuje się ziemski glob, ale już po chwili wędrówka zakończy się w największej dumie sportowego Poznania – na stadionie przy Bułgarskiej. Goście mogą zobaczyć nie tylko, jak wygląda wyjście na murawę czy skybox, ale także dokładnie przyjrzeć się planowi obiektu. I to wszystko na kilku poziomach.

Na najniższym – sprawdzą, gdzie znajduje się zabytkowy schron, na powyższych wybadają, jak wiele będzie powierzchni komercyjnych i gdzie zaplanowano powierzchnię dla drużyn. Podróż ułatwia legenda, która wskaże nawet, skąd nadawane będą relacje telewizyjne.

Obejrzyj wizualizację:
Euro Poznań 2012

Wiadomości Poznań, Wydarzenia Poznań

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!