Wypadek na drodze Kwilcz - Sieraków: Samochód uderzył w drzewo. Wypadł z niego silnik [WAŻNE]

Do zdarzenia doszło we wtorek wieczorem. Droga powiatowa pomiędzy Kwilczem, a Sierakowem jest zablokowana. Samochód osobowy na łuku drogi przed miejscowością Grobia wpadł w poślizg.
Wypadek na drodze Kwilcz - Sieraków
 naszemiasto.pl

Droga pomiędzy Kwilczem, a Sierakowem jest zablokowana. Kierujący volkswagenem jadąc od strony Kwilcza na łuku drogi wpadł w poślizg i uderzył w drzewo. Uderzenie było tak mocne, że z samochodu wypadł silnik. Poszkodowany został zabrany do szpitala - relacjonuje Przemysław Araszkiewicz, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Międzychodzie

godz. 20:48

Droga jest już przejezdna

Jakub Zachciał

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

06.12.2018, 12:39

drzewa nie zabijaja, zabija predkosc, alkohol, prochy i brak wyobrazni.
Co ten gozdek poradzi, ze mu wielblady wyszly na jezdnie??

05.12.2018, 15:08

W dzień nie szukaj gwiazd one nocą są :P

05.12.2018, 13:02

Mieszkaniecc POWIATU- 04.12.2018 Wycinke to sobie zrób wiesz gdzie .Na zachodzie rosna drzewa blisko szosy,ale tam nie ma takich WARIATÓW jak w POLSCE> Czy nie przyjemnie jechac latem ALEJĄ w CIENIU?

05.12.2018, 12:11

Do>mieszkaniec powiatu"Po pierwsze droga za wąska a po drugie czas na wycinkę reszty drzew! ".Jasne,że jakiś pojeb ,szplin,nie przestrzega przepisów,to najlepiej drzewa sa winne.Gimbaza kpl.

05.12.2018, 09:49

Dokładnie narkotesty niech robią bo ćpać a później wsiadać za kółko to lekka przesada !!!!!

04.12.2018, 22:34

Ktoś Ty ze łap lepiej zbadaj

04.12.2018, 22:16

Wiadomo kto?

04.12.2018, 22:07

Niech narkotesty lepiej zrobią 💪

04.12.2018, 21:37

Po pierwsze nie komentujcie jak główni wiecie po drugie ważne że żyje młody człowiek A po trzecie nue sxukajcie sensacji na siłę

04.12.2018, 21:18

Tak właśnie wina drzewa że rosło A może dostosować prędkość do warunków? Silnik nie wypada z auta przy 70 km/h

04.12.2018, 21:14

Droga wąska drzewa blisko krawędzi to może noga z gazu??? I odrobinę wyobraźni....

04.12.2018, 21:07

Po pierwsze droga za wąska a po drugie czas na wycinkę reszty drzew!