Szkolny Związek Sportowy obchodzi 60. urodziny. Z tej okazji posypały się wyróżnienia.

14 czerwca odznaczono nauczycieli wychowania fizycznego pracujących w szkołach w powiecie międzychodzkim. Wyróżniono zarówno nauczycieli czynnych zawodowo oraz emerytowanych, którzy swą pracą wspierali SZS.

Spotkanie okolicznościowe z okazji 60-lecia Szkolnego Związku Sportowego odbyło się w sali sesyjnej Starostwa Powiatowego w Międzychodzie.Gości przywitał Ireneusz Sochacki, przewodniczący SZS "Powiatu Międzychodzkiego". Przedstawił także w telegraficznym skrócie historię organizacji.

RADA SPORTU W SIERAKOWIE NAGRADZA MŁODYCH

Medale za zasługę dla rozwoju sportu szkolnego nauczycielom i trenerom z powiatu międzychodzkiego wręczyli włodarze gmin obecni na spotkaniu. Pozostałe medale, także nauczycielom ze szkół podległych starostwu, wręczył starosta Julian Mazurek.

Komentarze (4)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!