Zenak Martyniuk Zenak Martyniuk

Zenak Martyniuk wystąpi w Międzychodzie (© warszawa.naszemiasto.pl)

Zenek Martyniuk i jego koncert w Międzychodzie. Uwielbiany przez Polaków wokalista zaśpiewa w Międzychodzie. To już potwierdzona informacja. Kiedy i gdzie odbędzie się koncert? Gdzie można zakupić bilety?

Zenek Martyniuk już 1 czerwca o godz. 16:30 wystąpi w Hali Widowiskowo - Sportowej przy ulicy Dworcowej w Międzychodzie. Dzisiaj Centrum Animacji Kultury w Międzychodzie potwierdziło ową informację. Sprzedaż biletów w cenie 45 zł rozpocznie się już 1 maja podczas "Majówki pod Dębem", która odbędzie się na Placu Kościuszki.

Organizatorzy informują jednocześnie, że nie ma możliwości rezerwacji biletów na to właśnie wydarzenie. Kup bilet elektronicznie: https://www.bilety24.pl/koncert/koncert-zenka-martyniuka-zespol-akcent-w-miedzychodzie-31823?id=156250

Z regionu

Komentarze (8)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

el (gość)

ŻENADA !! Wszystkie znane gwiazdy sa minimum za 50 zł a nikomu nieznane osoby są darmowe to jest jakaś kpina zróbcie coś Międzychód bo nic sie nie dzieje od jakiś paru lat......

BP (gość)

W ten sam dzień "gra" w Nowym Tomyślu. Ciekawe ile takich miasteczek dziennie obskakuje. Pewnie nawet nie wie gdzie i dla kogo gra. Wstyd dla miasta za takie "gwiazdy".

Polka (gość)

Przydałoby się kilka lekcji języka polskiego autorowi tekstu. Najlepiej z native speakerem.