Zuzanna Doroba z kolejnym medalem Mistrzostw Polski - tym razem wywalczyła złoto podczas przełajowych Mistrzostw Polski LZS w Żerkowie

Międzychodzka lekkoatletka Zuzanna Doroba z kolejnym medalem Mistrzostw Polski U14. Tym razem wywalczyła złoto podczas przełajowych Mistrzostw Polski LZS, które rozegrano 2 marca w Żerkowie. Dziś natomiast (9 marca) zdobyła tytuł Mistrzyni Wielkopolski w biegach przełajowych U14.

Świetną formą po raz kolejny błysnęła młoda międzychodzka lekkoatletka, podopieczna Przemysława Sobkowskiego. W ubiegłą sobotę (2 marca) Zuzanna wystartowała w Mistrzostwach Polski Ludowych Zespołów Sportowych w biegach przełajowych, które zorganizowane zostały w wielkopolskim Żerkowie. Z ogromną przewagą deklasującą rywalki Zuzia jako pierwsza osiągnęła linię mety w biegu na 1000m w kategorii U14. Warto wspomnieć, że w tych samych zawodach również z dobrej strony pokazała się inna międzychodzianka - Paulina Wolf, która w kategorii U18 w biegu na 1500m dobiegła do mety na 11 pozycji.

Ponadto dzisiaj (w sobotę 9 marca) w Poznaniu odbyły się Mistrzostwa Wielkopolski oraz Mistrzostwa Makroregionu w biegach przełajowych organizowane przez Polski Związek Lekkiej Atletyki. W biegu na 1000m U14, ponownie z ogromną przewagą i pomimo zmagania z przeziębieniem, zwyciężyła Zuzanna Doroba. W tych zawodach nie wystartowała natomiast Paulina Wolf, która przygotowuje się do Mistrzostw Polski PZLA, które za dwa tygodnie rozegrane zostaną pod Jelenią Górą.

AKCJA RATOWANIA DWÓCH DANIELI, KTÓRE ZAPLĄTAŁY SIĘ W TAŚMY I METALOWE LINKI - ZDJĘCIA, VIDEO