Solidny w każdym meczu Norbert Kościuch (kask czerwony), w poprzednim sezonie nie zawiódł fanów Skorpionów Solidny w każdym meczu Norbert Kościuch (kask czerwony), w poprzednim sezonie nie zawiódł fanów Skorpionów

Solidny w każdym meczu Norbert Kościuch (kask czerwony), w poprzednim sezonie nie zawiódł fanów Skorpionów (© fot. SŁAWOMIR SEIDLER)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

W opinii Dariusza Górznego, prezesa spółki w Poznańskim Stowarzyszeniu Żużlowym, w tegorocznym, zimowym okienku transferowym skompletowano najsilniejszą kadrę w krótkiej historii klubu z Lasku Golęcińskiego (Skorpiony zadebiutowały na ligowych torach wiosną 2006 roku).

Po rocznej przerwie włodarze żółto-czarnych zachęcają kibiców do zakupu karnetów. Przypomnijmy, że członkowie zarządu spółki ustalili ceny pojedynczych kart wstępu – 25 złotych kosztuje zakup normalnego biletu, a 18 zł trzeba zapłacić za ulgowy. Karnety, które są już do nabycia, obejmują siedem meczów rundy zasadniczej mistrzostw pierwszej ligi, a więc bez konfrontacji w rundzie finałowej. Niezwykle istotnym jest fakt, że karnet zawierający siedem biletów nie jest przypisany do konkretnych meczów, a jego właściciel może wykorzystywać w dowolny sposób karty wstępu.

Normalny karnet kosztuje 150 złotych, a ulgowy 110 złotych. Z ulgowego biletu na stadionie Olimpii korzystać mogą – kobiety, uczniowie szkół ponadpodstawowych, studenci, osoby urodzone do 1945 roku i starsze, kombatanci. Uczniowie szkół podstawowych i młodsi mają wstęp wolny. Do poniedziałku 15 lutego obowiązuje rabat od cen nominalnych w wysokości 10 złotych, co oznacza, że za normalny karnet trzeba zapłacić 140 zł, a za ulgowy 100 zł. Karnety można kupić w biurze klubu przy ulicy Warmińskiej 1, od poniedziałku do piątku w godzinach 10–17. Można także zamawiać telefonicznie pod numerem 61 843 63 96 lub wysyłając maila na adres – biuro@pszpoznan.pl. W informacji zwrotnej podany zostanie numer konta, na który należy dokonać przedpłaty.

Jako ostatni, spośród ośmiu klubów I ligi, ujawnił skład beniaminek tej klasy rozgrywek węgierski Speedway Miskolc. Obok reprezentantów Węgier w obu kategoriach wiekowych zaangażowano w Miskolcu znanych obieżyświatów – czeskich braci Alesa i Lukasa Drymlów, Australijczyka Camerona Woodwarda (w poprzednim sezonie wspomniani jeźdźcy ścigali się w barwach Marmy Rzeszów) i Scotta Nichollsa, kapitana reprezentacji Wielkiej Brytanii.

Adam Kajoch jeszcze trzy lata temu uważany był za wielki talent. Wraz z Unią Leszno zdobył tytuł drużynowego mistrza Polski. Później stracił miejsce w macierzystym klubie, przegrywając rywalizację z Przemysławem Pawlickim. W ubiegłym roku rozczarował, ścigając się w barwach PSŻ Poznań. Ponieważ sternicy Skorpionów nie byli zainteresowani przedłużeniem kontraktu, zdesperowany Kajoch w Caelum/Stali Gorzów, szóstej drużyny poprzednich rozgrywek ekstraligi, zerwał tak zwaną umowę warszawską, bez gwarancji finansowych i liczby startów. Kajoch może więc liczyć na wypożyczenie do innego klubu.

Wiadomości Poznań, Wydarzenia Poznań

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!