Wybierz region

Wybierz miasto

  Akcja Zima w ŚOK

  Śremski Ośrodek Kultury
  Śrem, ul. Adama Mickiewicza/77

  Od 16.02.2015 do 20.02.2015

  • 30zł

  Przygotowaliśmy specjalną ofertę dla dzieci na czas tegorocznych ferii zimowych (16-29 lutego). Instruktorzy ŚOK z pewnością umilą czas wypoczynku najmłodszych - przewidujemy zajęcia taneczne, rysunkowe, fotograficzne, a także spektakle teatralne. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami:

  Zapraszamy na warsztaty taneczne, w jakich jeszcze nie uczestniczyłeś!

  Poprowadzi je Asia Łasinska – studentka Polskiej Akademii Sportu w Warszawie, a już niedługo... dyplomowany instruktor tańca sportowego, specjalizacji hip hop i gorącego, jamajskiego dancehall'u.

  Asia jest związana z tańcem od 2000r., swoje pierwsze kroki taneczne stawiała w zespole Akademia Tańca pod okiem Pani Ewy Kaźmierczak. W 2008r. wraz z przyjaciółkami z Akademii Tańca stworzyła formację taneczną AT Crew, działającą przy Śremskim Ośrodku Kultury. Asia miała okazję szkolić się u wielu instruktorów tańca specjalizujących się w najróżniejszych technikach tanecznych, tj. Tony Czar, Natalia Madejczyk, Karol "Niecik" Niecikowski, Wojtek "Blacha" Blaszko, Cezary "Kruk" Krukowski, Piotr "GaUa" Gałczyk, Damian Wasiuta, Iwona Pawlovic, dr Renata Czarniecka, Prezes Polskiego Związku Tańca Sportowego – P.Ryszard Nowogórski, Julita Wojewódzka, Paweł Michno, Małgorzata Greś, Idą Saidi, Jan Woźniak, Aleksandra Leszczewicz, Robert Kulesza, Adam "Adamonis" Krawczyk, Anną Maria "Ryfa" Wilczkowska, Paweł "Pitzo" Mazur, Jirina Nowakowska, Rafał Konopacki.

  Podczas ferii poprowadzi zajęcia dla trzech grup:

  9:00 – 10:30

  dzieci w wieku 7-10 lat – hip hop, z elementami ćwiczeń rytmicznych, na których dzieci będą mogły nie tylko poznać podstawy hip hop'u, ale również ćwiczyć koordynację ruchową, poczucie rytmu oraz nabyć wiedzę teoretyczną na tematy związane z tańcem i aktywnością fizyczną.

  11:00 – 12:30

  dzieci w wieku 11- 15 lat – hip hop old school i new school, new age, videoclip dance – zajęcia z elementami choreografii w wymionionych stylach tanecznych, rozwijające inicjatywy twórcze dzieci, kształtujące świadomość rytmu muzycznego oraz wiedzę na temat tańca w kulturze hip hopowej.

  13:00 – 15:30

  młodzież 16+ lat – dancehall steps z elementami twerking'u i afro, które przeniosą nas w klimaty gorących Karaibów. Uczestniczki poznają nie tylko podstawy jamajskiego tańca, ale będą mogły dowiedzieć się wiele o sobie, swojej kobiecości i świadomości własnego ciała, gdyż na zajęciach pojawią się również cwiczenia z tańca organicznego.

  Uczestnicy proszeni są o zabranie ze sobą obuwia sportowego i dużej ilości pozytywnej energii.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  QUIZ. Czy nie narobisz sobie wstydu na zagranicznych wakacjach?

  Korzystamy z cookies i local storage.

  Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.