Wybierz region

Wybierz miasto

  Mega koncert KATE RYAN w Iguana Music Club

  Iguana Music Club
  Śrem, ul. Chłapowskiego D./1, +48 51 506 54 83

  21:00 Sobota, 11 marca

  • Brak informacji o cenie

  Niezwykłe wydarzenie w Iguanie!
  Koncert mega gwiazdy KATE RYAN - twóczniy wieeelu hitów, a w szczególności tego największego który od 15lat możemy usłyszeć w wielu klubach całej Polski do dnia dzisiejszego - DESECHANTE.

  Kate Ryan, właściwie Katrien Verbeeck (ur. 22 lipca 1980 w Tessenderlo w Belgii) – flamandzka piosenkarka muzyki pop i eurodance. Jako nastolatka pobierała lekcje muzyki u swojej ciotki, która wykładała w konserwatorium. Uczyła się grać na gitarze i fortepianie, uczęszczała także do szkoły plastycznej. W wieku 16 lat zadebiutowała jako wokalistka, zaczynając od występów w małych klubach oraz współpracując z miejscową grupą Melt, grającą muzykę pop.
  Laureatka nagrody World Music Awards w kategorii Najlepiej Sprzedający się Artysta z Beneluxu, za sprzedaż ponad 3,5 miliona płyt na całym świecie. Kate wzięła udział w Sopot Hit Festiwal 2008, podczas którego odebrała złotą płytę za album Free. Trzy miesiące później otrzymała w Monako prestiżową nagrodę World Music Awards dla najlepiej sprzedającej się artystki z Beneluksu.
  www.kateryan.be/

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  QUIZ. Czy nie narobisz sobie wstydu na zagranicznych wakacjach?

  Korzystamy z cookies i local storage.

  Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.