Wybierz region

Wybierz miasto

  Wystawa "do 4 razy sztuka"

  Muzeum Śremskie
  Śrem, ul. Adama Mickiewicza/89, +48 61 283 59 38

  Od 15.01.2016 do 12.02.2016

  • Brak informacji o cenie

  ​Zpraszamy iątek 15 stycznia 2016 r. o godz. 17.00 do Galerii Muzeum Śremskiego na wernisaż wystawy pt. „do 4 razy sztuka”.

  Kasia Kuta rysunek
  Natalia Tomczak biżuteria art.
  Mirka Tomczak malarstwo
  Ula Łukomska malarstwo

  „do 4 razy sztuka” to wystawa pokoleniowa. Artystki znają się od wielu lat. Kasia jest studentką 2 roku wzornictwa Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu, Natalia absolwentką studiów licencjackich tegoż na wydziale Edukacji Art. Mirka – mama Natalii – ukończyła Państwowe Liceum Sztuk Plastycznych w Poznaniu. Urszula – malarka, absolwentka Państwowej Wyższej Szkoły Sztuk Plastycznych (obecnie Uniwersytet Artystyczny w Poznaniu) długoletnia nauczycielka rysunku i malarstwa w Państwowym Liceum Sztuk Plastycznych w Poznaniu, od 20 lat prowadzi zajęcia w Studiu Plastyki Śremskiego Ośrodka Kultury, na które uczęszczały lub uczęszczają pozostałe Panie.

  Pomysł wspólnej wystawy „do 4 razy sztuka” powstał w trakcie rozmów o różnych aspektach edukacji artystycznej i o procesie dochodzenia do własnej drogi i charakteru wypowiedzi twórczej. Znalazły się na niej rysunki Kasi z pierwszego roku, biżuteria zaprojektowana przez Natalię do dyplomu zawodowego, prace Mirki z plenerów i zajęć w pracowni, oraz Uli – wybrane z wystawy indywidualnej „Sentmenty zilustrowane” w Muzeum J. Kraszewskiego w Poznaniu (2015 r.).

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  QUIZ. Czy nie narobisz sobie wstydu na zagranicznych wakacjach?

  Korzystamy z cookies i local storage.

  Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.