Wybierz region

Wybierz miasto

  Wystawa: Wielkopolska-tu warto być, to warto zobaczyć

  Muzeum Śremskie
  Śrem, ul. Adama Mickiewicza/89, +48 61 283 59 38

  Od 21.04.2017 do 8.05.2017

  • Brak informacji o cenie

  Karol Budziński, fotograf z zamiłowania, członek Polskiego Związku Artystów Plastyków. Fotografuje głównie pejzaż, architekturę, ludzi i wydarzenia. Szczególne miejsce w jego pracach zajmuje fotografia sakralna, przedstawiająca piękno kościołów, klasztorów, przydrożnych kapliczek oraz liturgię i życie ludzi konsekrowanych. W kwietniu ubiegłego roku ukazał się jego album „Rok Pański. Klasztory Wielkopolski”. Ma na swoim koncie trzy wystawy indywidualne, jest autorem obszernego reportażu z planu filmu „Ogniem i Mieczem” oraz fotografii do wielu przewodników i albumów.
  Wystawa "Wielkopolska. Tu warto być. To warto zobaczyć" obejmuje 70 fotografii ukazujących piękno przyrody i architektury Wielkopolski. Prace nad zdjęciami, z których ostatecznie została złożona wystawa trwały cztery lata; robione były w różnych porach dnia i w różnych porach roku, jednak przeważają te słoneczne, przywołujące na myśl wakacyjne, turystyczne wędrówki. I właśnie do takich wypraw-w nieznane miejsca Wielkopolski- zachęcają fotografie Karola Budzińskiego.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  QUIZ. Czy nie narobisz sobie wstydu na zagranicznych wakacjach?

  Korzystamy z cookies i local storage.

  Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.