Krzysztof Sobkowski

avatarKrzysztof Sobkowski

Międzychód
redaktor

Międzychodzka Dziesiątka "Z Pompą" wystartuje 31 sierpnia

2013-08-18 21:36:21

31 sierpnia wystartuje pierwsza Międzychodzka Dziesiątka „Z pompą”. Na liście startowej biegu jest już prawie 200 osób. Cały czas na stronie internetowej miedzychodzka10.pl trwają jeszcze zapisy. Zapisz się, by Międzychodzka Dziesiątka nie odbyła się bez Twojego udziału.Bieg pod nazwą Międzychodzka Dziesiątką "Z pompą" rozpocznie się 31 sierpnia o godzinie 14. Jego trasa będzie wiodła ulicami Międzychodu. Start zaplanowano przy Laufpompie. Dalej zawodnicy będą musieli pokonać dwie pętle ulicami 17 Stycznia, Mostową, Wałami Jana Kazimierza do osiedla Słowiańskiego (tzw. „Olmin”), a później z osiedla Słowiańskiego, miejską obwodnicą, do ulicy Bolesława Chrobrego i 17 Stycznia. Meta Międzychodzkiej Dziesiątki będzie znajdowała się przy Stanicy nad Rzeką Wartą.

Warto wspomnieć, że ambasadorem Międzychodzkiej Dziesiątki jest olimpijczyk i rekordzista Polski – Michał Bartoszak. Ważną informacja jest też to, że trasa biegu Międzychodzka Dziesiątka posiada atest Polskiego Związku Lekkiej Atletyki, a czas jej pokonania będzie mierzony za pomocą elektronicznych chipów umieszczonych na numerach startowych.

Jak się zapisać?
By zapisać się do biegu Międzychodzka Dziesiątka, wystarczy wejść na stronę miedzychodzka10.pl. Opłata startowa wynosi 30 zł (do 26 sierpnia). Później 40 zł. Organizator – Stowarzyszenie Nowy Międzychód – dla każdego uczestnika przygotuje pamiątkowy medal oraz koszulkę techniczną.

Program imprezy pod nazwą Międzychodzka Dziesiątka "Z pompą":
10.00 Otwarcie biura zawodów (Stadion Miejski przy ul. Langowicza w Międzychodzie)
13.00 Zamknięcie biura zawodów
13.30 Przemarsz zawodników na start przy „Laufpompie” na ul. 17 Stycznia. Przemarsz poprzedzony paradą samochodów przygotowaną przez VAG CLUB PMI.
14.00 START BIEGU MIĘDZYCHODZKA DZIESIĄTKA
15.30 Występ zespołu „RIKOR”
16.00 Dekoracje w klasyfikacji generalnej i kategoriach wiekowych. Losowanie nagród wśród wszystkich uczestników biegu.
O godz. 12.00 na parkingu na ul. Wały Jan Kazimierza odbędzie się pokaz aut przygotowanych przez VAG PMI CLUB. Natomiast przez cały dzień odbywać się będzie w Międzychodzie „Festyn Gruszy” zakończony o godz.19.00 koncertem zespołu Strachy na lachy organizowanym przez Centrum Animacji Kultury "Prom" w Międzychodzie.

Jesteś na profilu Krzysztof Sobkowski - stronie mieszkańca miasta Międzychód. Materiały tutaj publikowane nie są poddawane procesowi moderacji. Naszemiasto.pl nie jest autorem wpisów i nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanej informacji. W przypadku nadużyć prosimy o zgłoszenie strony mieszkańca do weryfikacji tutaj

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.