Leszek Furmann

avatarLeszek Furmann

Międzychód
Dziennikarz

Seminarium z Karoliną Kowalkiewicz w Międzychodzie

2013-02-25 14:49:50

Niedziela, 24 stycznia, upływała w Międzychodzie pod znakiem treningów z Karoliną Kowalkiewicz i Marcinem RogowskimJuż o godzinie 10 rozpoczęły się pierwsze zajęcia z Karoliną Kowalkiewicz, gwiazdą KSW oraz jej trenerem, Marcinem Rogowskim (Gracie Barra Łódź). Prowadzący seminarium skupili się na pokazywaniu zawodnikom technik walki w parterze, uciekania z trudnych pozycji oraz szlifowali zdobyte już wcześniej umiejętności.

O godzinie 14.30 Karolina Kowalkiewicz przeprowadziła specjalne zajęcia z samoobrony tylko dla kobiet. Zawodniczka Gracie Barra Łódź prezentowała chwyty i ciosy, wywodzące się z izraelskiego stylu krav maga. W zajęciach wzięło udział aż 30 kobiet z Międzychodu i okolic.

Najwięcej, bo ponad 30 osób, wzięło udział w wieczornej sesji seminarium. Tym razem Marcin Rogowski pokazywał strategię walki w tzw. stójce. Trener położył nacisk na prawidłowy klincz oraz obronę przed obaleniem.

Wszyscy uczestnicy seminarium przyznają zgodnie, że dostali niezły wycisk. Są jednak zarazem bardzo zadowoleni z udziału w treningach. Doświadczenie, jakim podzieliła się Karolina Kowalkiewicz oraz jej trener, z pewnością znajdzie także swoje odzwierciedlenie w poprawie jakości treningów klubu MMA Devil Międzychód. Trenerzy klubu mogli bowiem podpatrzeć wiele nowych, ciekawych form treningowych i rozmaitych ćwiczeń. Przemysław Knioch, główny organizator seminarium, przyznaje, że to nie koniec tegorocznych atrakcji. Wkrótce w Międzychodzie zjawić się mają kolejne wielkie sławy polskiej sceny MMA, z Michałem Materlą i Aslambekiem Saidovem na czele. Zapowiada się zatem prawdziwa uczta dla lokalnych fanów i zawodników MMA.

Tymczasem prezentujemy relację filmową z niedzielnego seminarium z Karoliną Kowalkiewicz:


Udało się nam także namówić gwiazdę MMA na krótki wywiad:


Przypominamy także, że na naszej stronie cały czas można oglądać galerię zdjęć z treningów >>>

http://miedzychod.naszemiasto.pl/galeria/zdjecia/1746705,seminarium-z-karolina-kowalkiewicz-w-miedzychodzie-galeria,galeria,id,t,tm.html#7e2bf69fee1cdc48,1,3,5;SEMINARIUM Z KAROLINĄ KOWALKIEWICZ - GALERIA

Jesteś na profilu Leszek Furmann - stronie mieszkańca miasta Międzychód. Materiały tutaj publikowane nie są poddawane procesowi moderacji. Naszemiasto.pl nie jest autorem wpisów i nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanej informacji. W przypadku nadużyć prosimy o zgłoszenie strony mieszkańca do weryfikacji tutaj

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.