Leszek Furmann

avatarLeszek Furmann

Międzychód
Dziennikarz

Sokół Pniewy - Warta Międzychód 1:6. Po kapitalnym meczu Warta awansowała do 1/4 finału PP WZPN

2013-03-24 21:14:55

Warta Międzychód w 1/8 finału Pucharu Polski WZPN pokonała Sokoła Pniewy aż 1:6!W niedzielę Warta Międzychód pojechała do Pniew na mecz 1/8 finału Pucharu Polski WZPN. Podopieczni Jacka Paska zaprezentowali się znakomicie. Po pierwszej połowie Warta, po golu Jarosława Krysiaka, prowadziła 0:1. Druga część gry to prawdziwy festiwal strzelecki gości. W 53. minucie Szymon Nabzdyk podwyższył na 0:2. Dziesięć minut później Szymon Kołodziej dołożył kolejną bramkę. Sokół Pniewy bardzo szybko odpowiedział golem Krystiana Sochaja (b, zawodnika Arki Gdynia). Warciarze nie pozwolili jednak gospodarzom na rozwinięcie skrzydeł. W 68. minucie Szymon Kołodziej strzelił swojego drugiego gola, doprowadzając do stanu 1:4. Pięć minut później Bartosz Nowak zdobył bramkę numer 5 dla Warty. Worek z bramkami zawiązał ostatecznie Patryk Cukiert, ustalając wynik spotkania na poziomie 1:6.

Tak dobry wynik pozwala kibicom patrzeć optymistycznie w przyszłość. Warta Międzychód jest już w 1/4 finału Pucharu Polski WZPN. W środę o awans do ćwierćfinału zagrają także Zieloni Lubosz. Ich przeciwnikiem będzie Warta II Poznań

Jesteś na profilu Leszek Furmann - stronie mieszkańca miasta Międzychód. Materiały tutaj publikowane nie są poddawane procesowi moderacji. Naszemiasto.pl nie jest autorem wpisów i nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanej informacji. W przypadku nadużyć prosimy o zgłoszenie strony mieszkańca do weryfikacji tutaj

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.