Krzysztof Sobkowski

avatarKrzysztof Sobkowski

Międzychód
redaktor

Tragedia w Radgoszczy. Strażacy wołowili ciało kobiety spod lodu

2013-04-05 21:15:41

Do tragedii doszło dzisiaj (5 kwietnia) około godziny 19. Wówczas, zaniepokojony nieobecnością żony mężczyzna, powiadomił służby o tym, że żona wyszła z domu i nie wróciła.Mężczyzna najpierw rozpoczął poszukiwania na własną rękę. Szukał żony nad Jeziorem Radgoskim. Kiedy przy rowie łączącym jezioro z rzeką Wartą natrafił na kurtkę kobiety, a obok zauważył załamaną pokrywę lodu, zadzwonił na numer alarmowy.

- Strażacy, którzy pojawili się na miejscu zdarzenia, szybko wyłowili kobietę spod lodu. Nie wymagało to użycia specjalistycznego sprzętu, gdyż rów nie jest szeroki - mówi Sławomir Madaj z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Międzychodzie. - Natychmiast podjęliśmy reanimację, którą kontynuowali później medycy. Niestety około godziny 19:40 lekarz stwierdził zgon kobiety - wyjaśnia Sławomir Madaj.

Na miejscu zdarzenia pracują jeszcze ratownicy oraz policja.

Jesteś na profilu Krzysztof Sobkowski - stronie mieszkańca miasta Międzychód. Materiały tutaj publikowane nie są poddawane procesowi moderacji. Naszemiasto.pl nie jest autorem wpisów i nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanej informacji. W przypadku nadużyć prosimy o zgłoszenie strony mieszkańca do weryfikacji tutaj

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.