Błyskawica Pakosław - Zieloni II Lubosz 1:5. Wspaniały początek rundy wiosennej

Zaplecze A-klasowego zespołu Zielonych utarło nosa Błyskawicy, wygrywając aż 1:5

Zieloni II Lubosz grali składnie od samego początku. Na bramkę nie trzeba było długo czekać Gola na 0:1 zdobył Sławomir Pertek. Dwie kolejne bramki stały się udziałem Jakuba Pacholaka. Druga, strzelona z rzutu wolnego z niemal połowy boiska, zasługuje na szczególne słowa uznania. Jeszcze przed upływem 30 minut gospodarze strzelili sobie samobója, dzięki czemu Zieloni II prowadzili aż 0:4. Przed przerwą Błyskawica strzeliła co prawda gola, jednak, jak się okazało, tylko honorowego.

Czytaj >>> Orzeł Łowyń bezbramkowo remisuje z Zenitem Wytomyśl

Po zmianie stron Zieloni II Lubosz dobili jeszcze rywala. Piątą bramkę, ustalającą wynik, strzelił Dominik Walkowiak. Tym samym podopieczni Przemysława Pupki znakomicie weszli w rundę wiosenną!