Cenna wygrana Warty Międzychód oraz ostatnie sparingi zespołów z naszego powiatu. Pora podsumować miniony weekend!

Warta zdobywa kolejne, cenne trzy punkty ligowe umacniając się na pozycji v-ce lidera. Rozgrywki A-klasowe i B-klasowe coraz bliżej! Zobaczcie jak wyglądał miniony, piłkarski weekend! Materiały Klubowe

Drużyny piłkarskie z naszego powiatu mają za sobą bardzo intensywny weekend. Zobaczmy, jak sobie poradziły.
Warta Międzychód udała się do Odolanowa, gdzie zmierzyła się w ramach 2 kolejki grupy mistrzowskiej z miejscową Odolanovią. Już w 15 minucie spotkania wynik meczu otworzył Jędrzej Drame wyprowadzając gości na prowadzenie 0:1. Oba zespoły do miały jeszcze kilka okazji bramkowych, jednak żadnej z nich nie udało się wykończyć. Ostatecznie spotkanie zakończyło się zwycięstwem międzychodzkiej Warty 0:1.
Z dorobkiem 50 punktów w 23 spotkaniach podopieczni Tomasza Leszczyńskiego plasują się na pozycji v-ce lidera ustępując jedynie Pogoni Nowe Skalmierzyce dwoma oczkami.
Już w najbliższa sobotę na stadionie miejskim w Międzychodzie rozegrany zostanie prawdziwy, piłkarski hit! O godzinie 15:00 zabrzmi pierwszy gwizdek w meczu v-ce lidera z liderem IV ligi Wielkopolskiej, czyli Warta Międzychód vs Pogoń Nowe Skalmierzyce!

Swoje ostatnie spotkanie sparingowe przed inauguracją rundy wiosennej rozgrywek B-klasy grupy 5 rozegrał w miniony weekend Orzeł Łowyń. Tym razem zespół Andrzeja Powstańskiego udał się do Podrzewia, gdzie zmierzył się z miejscowym Huraganem. Wynik spotkania otworzył Konrad Furmanek, i to goście po pierwszej połowie prowadzili 0:1. W drugiej części spotkania miejscowi zdobyli jednak dwa gole, które ustaliły wynik meczu na 2:1.
Już w najbliższą niedziele Orzeł zainauguruje rozgrywki rundy wiosennej sezonu 2020/2021. W ramach 14. Kolejki zawodnicy z Łowynia udadzą się do Łomnicy, gdzie zmierzą się z miejscowym Huraganem! Pierwszy gwizdek zaplanowano na godzinę 14:00. Natomiast 28 marca o godzinie 13:00 w Łowyniu rozpocznie się spotkanie z Gromem Zębowo!

Płomień Chrzypsko Wielkie na własnym boisku zmierzył się z LZS Pożarowo. Po pierwszej połowie spotkania wynik wynosił 1:2 dla przyjezdnych. Do ostatniego gwizdka zwiększył się on dwukrotnie – mecz zakończył się wynikiem 2:4 dla gości.
Płomień rundę wiosenną sezonu 2020/2021 zainauguruje w sobotę 27 marca. Wtedy to zespół uda się do Rudnik, gdzie w ramach 12. Kolejki B-klasy grupy 3 zmierzy się z miejscowym Jastrzębiem.
Pierwsze spotkanie na własnym boisku zespół rozegra po przerwie świątecznej – 10 kwietnia o godzinie 14:00. Wtedy to do Chrzypska Wielkiego przyjedzie Huragan Podrzewie.

Warta Sieraków swój kolejny sparing kontrolny rozegrała na własnym boisku z Lubuszaninem II Drezdenko. Po nieudanej pierwszej połowie, która zespół z naszego powiatu przegrał 0:3, w drugiej gospodarze rzucili się do ataku notując dwa gole. Niestety przyjezdni zdobyli w tej części jeszcze jedną bramkę i ustalili wynik spotkania na 2:4.
Warta swoje inauguracyjne spotkanie ligowe rozegra w Obrowie. 21 marca o godzinie 12:00 rozbrzmi pierwszy gwizdek w spotkaniu z miejscowymi Bykami. Tydzień później na własnym boisku zespół z Sierakowa podejmie KS Haj Wielki. To spotkanie zaplanowano na godzinę 16:00.

Rzemieślnik Kwilcz zainauguruje rundę wiosenną wyjazdowym spotkaniem z Golnicą Ryczywół. Mecz ten zaplanowano na 21 marca na godzinę 14:00. Na własnym boisku zawodnicy z Kwilcza zagrają tydzień później z Czarnymi Kaźmierz.