Do przerwy nasz zespół prowadził z Biofarmem Sieraków 45:41
Do przerwy nasz zespół prowadził z Biofarmem Sieraków 45:41 Wiesław Szmagaj
365Energy Basketu Piła wciąż bez wygranej. Pilanie ulegli u siebie Biofarmowi Sieraków. Zwycięstwo zanotował natomiast Enea Basket Piła w lidze U17 kobiet

Kolejną porażkę zanotowali w III lidze koszykarze 365Energy Basketu Piła. Nasz zespół gościł w hali przy ul. Bydgoskiej Biofarm Sieraków. Pilanie ulegli rywalom 74:88 (20:23, 25:18, 16:23, 13:24).
W pierwszej kwarcie nieznacznie lepsi byli goście z Sierakowa. Do przerwy to jednak pilanie prowadzili 45:41. Biofarm odrobił straty w trzeciej odsłonie, a w czwartej kwarcie powiększył przewagę.
Punkty dla pilskiego zespołu zdobyli: Tomasz Pochylski 23, Dominik Maroszek 20, Kamil Szkopiński 9, Bartosz Rajewicz 8, Dominik Czajkowski 8, Oskar Fliski 4 i Jakub Kozieł 2. Po pięciu meczach nasza drużyna jest nadal bez zwycięstwa i zajmuje w rozgrywkach miejsce w dole tabeli.

Dużo lepiej spisały się koszykarki Enea Basketu Piła w lidze U17 kobiet. Rozgromiły one na wyjeździe KSKK Koszalin 89:28. Było to ich pierwsze w tym sezonie zwycięstwo. Pilanki od samego początku narzuciły rywalkom swój styl gry, nie pozwalając na zbyt wiele ekipie z Koszalina. Całkowicie zdominowały mecz, nie pozostawiając złudzeń kto był lepszy tego dnia na parkiecie. Szczególnie dobrze nasza drużyna zagrała w obronie.
Punkty dla zespołu z Piły zdobyły: Michelle Chura Quispe 21, Weronika Nadskakuła 21, Julia Kowalska 13, Dominika Starczewska 11, Natalia Piątek 9, Alicja Bąbińska 7, Klaudia Kobiałko 6, Zuzanna Chowańska 1.