Międzychód: Człowiek Roku 2012 - Regulamin plebiscytu

Redakcja
Zobacz regulamin plebiscytu na Człowieka Roku 2012 w powiecie międzychodzkim

§ 1
Plebiscyt organizowany jest przez Polskapresse Sp. z o. o. właściciela portalu naszemiasto.pl z siedzibą w Warszawie ul. Domaniewska 41, Oddział Prasa Poznańska w Poznaniu, ul. Grunwaldzka 19 – Wydawcę "Tygodnia Międzychodzko-Sierakowskiego", wpisanego do Krajowego Rejestru Sądowego – Rejestru Przedsiębiorców przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000002408, o kapitale zakładowym 41 503 000,00 złotych oraz numerze identyfikacji podatkowej NIP 522-01-03-609, zwaną dalej ORGANIZATOREM.
Nadzór nad przebiegiem Plebiscytu sprawuje Kapituła Plebiscytu powołana przez Organizatora.
W skład Komisji Konkursowej wchodzi zespół redakcyjny „Tygodnia międzychodzko – sierakowskiego”

§ 2
Plebiscyt przeprowadzony zostanie łamach tygodnika „Tydzień Międzychodzko-Sierakowski” a także na portalu miedzychod.naszemiasto.pl. Plebiscyt potrwa do 23.01.2013 r., do godz. 11.59.

§ 3
W plebiscycie może uczestniczyć każdy z wyjątkiem pracowników i współpracowników Organizatora, a także z wyjątkiem osób, którym powierzono określone prace w związku z organizowaniem Plebiscytu oraz członków ich najbliższych rodzin

§ 4
Zasady uczestnictwa w plebiscycie:
1. Glosować można za pomocą SMS-ów na kandydatów z listy osób rekomendowanych przez Kapitułę Plebiscytu na Człowieka Roku - Międzychód 2012, opublikowaną na łamach „Tygodnia Międzychodzko-Sierakowskiego” w dniu 09.01.2013 r., i dostępną w portalu miedzychod.naszemiasto.pl
2. Głosowanie SMS potrwa do godz. 11.59 dnia 23.01.2013 roku.
3. Chcąc zagłosować na wybranego kandydata należy wysłać SMS pod numer 72355 o treści: PMI. i nr kandydata.
4. Głosowanie na kandydatów odbywa się także za pomocą SMS Premium poprzez zakup e-wydania „Głosu Wielkopolskiego”
5. Koszt wysłania SMS-a wynosi 2,46 z VAT
6. Jeden wysłany SMS to jeden punkt w plebiscycie
7. W odpowiedzi uczestnik plebiscytu otrzyma kod dostępu do e-wydania „Głosu Wielkopolskiego” do wykorzystania na stronie www.prasa24.pl
8. Uczestnik plebiscytu może dokonać zakupu dowolnej ilości e-wydań.

§ 5
1. Akceptując treść niniejszego regulaminu i biorąc udział w Plebiscycie uczestnik wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych podanych Organizatorowi w poniższym zakresie. Podane dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych przez Polskapresse Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Domaniewskiej 41, 02-672 Warszawa, wpisaną do Rejestru Przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS 0000002408 z kapitałem zakładowym w wysokości 41.503.000,00 PLN, NIP 522-01-03-609 dla celów organizacji i przeprowadzenia Konkursu / Promocji, wyłonienia i powiadomienia ewentualnych zwycięzców oraz przekazania ewentualnych nagród, w szeroko pojętych celach marketingowych i promocyjnych towarów i usług Polskapresse Sp. z o.o., a także w celach statycznych, analitycznych oraz nawiązywania kontaktu z właścicielem danych.
2. Polskapresse Sp. z o.o. informuje, że jest administratorem danych osobowych w rozumieniu w/w ustawy. Właściciel danych ma prawo do wglądu do swoich danych oraz ich poprawiania w siedzibie Polskapresse Sp. z o.o. Nadto właściciel danych ma prawo w każdym czasie wyrazić sprzeciw co do przetwarzania jego danych przez Spółkę w zakresie dozwolonym przez w/w ustawę. Z uwagi na względy bezpieczeństwa we wszystkich tych sprawach właściciel danych winien osobiście zwracać się do Polskapresse Sp. z o.o. na piśmie.
3. Akceptując treść niniejszego regulaminu i biorąc udział w Konkursie / Promocji uczestnik wyraża nadto zgodę na otrzymywanie od Polskapresse Sp. z o.o. za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w tym na podane Polskapresse Sp. z o.o. adresy e-mail oraz / albo numery telefonów, informacji handlowej od Polskapresse Sp. z o.o. dotyczącej produktów i usług oferowanych przez Polskapresse Sp. z o.o., a także produktów i usług podmiotów współpracujących z Polskapresse Sp. z o.o. na odrębnych zasadach

§ 6
Ogłoszenie wyników i nagrody:
1. Komisja plebiscytu po przeliczeniu wszystkich głosów nadesłanych poprzez SMSy – Premium ogłosi wyniki plebiscytu na łamach tygodnika „Tydzień Międzychodzko-Sierakowski” oraz na portalu miedzychod.naszemiasto.pl.
2. Laureat, który zdobędzie największą liczbę głosów czytelników i internautów, otrzyma tytuł „Człowieka Roku – Międzychód 2012” i pamiątkową statuetkę oraz zgłoszony zostanie automatycznie do wojewódzkiego plebiscytu „Człowiek Roku Wielkopolski 2012”!
3. Kapituła ma prawo nominować wybranych przez siebie kandydatów do plebiscytu wojewódzkiego na „Człowieka Roku Wielkopolski 2012”.

§ 7
1. Uczestnictwo w konkursie zobowiązuje do przestrzegania regulaminu Plebiscytu, który jest do wglądu na stronie www.miedzychod.naszemiasto.pl i w redakcji "Tygodnia Międzychodzko-Sierakowskiego".
2. Regulamin niniejszy jest jedynym dokumentem określającym zasady Plebiscytu.
3. Organizator zastrzega sobie prawo interpretacji zapisów niniejszego regulaminu. Wszelkie decyzje Organizatora będą wiążące i ostateczne.
4. Organizator zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za zdarzenia uniemożliwiające prawidłowe przeprowadzenie Plebiscytu, których nie był w stanie przewidzieć, lub którym nie mógł zapobiec, w szczególności w przypadku zaistnienia zdarzeń losowych, w tym siły wyższej.

§ 8
Organizatorzy zastrzegają sobie prawo (jeśli okoliczności tego będą wymagać) do zmian zasad konkursu.

FLESZ: Nowe dyscypliny na igrzyskach w Tokio

Wideo

Komentarze

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie

Wykryliśmy, że nadal blokujesz reklamy...

To dzięki reklamom możemy dostarczyć dla Ciebie wartościowe informacje. Jeśli cenisz naszą pracę, prosimy, odblokuj reklamy na naszej stronie.

Dziękujemy za Twoje wsparcie!

Jasne, chcę odblokować
Przycisk nie działa ?
1.
W prawym górnym rogu przegladarki znajdź i kliknij ikonkę AdBlock. Z otwartego menu wybierz opcję "Wstrzymaj blokowanie na stronach w tej domenie".
krok 1
2.
Pojawi się okienko AdBlock. Przesuń suwak maksymalnie w prawą stronę, a nastepnie kliknij "Wyklucz".
krok 2
3.
Gotowe! Zielona ikonka informuje, że reklamy na stronie zostały odblokowane.
krok 3