Międzynarodowe Czwartki Lekkoatletyczne w Łowiczu - zwycięstwo Zuzanny Doroby z Międzychodu w biegu na 300 metrów

Międzynarodowe Czwartki Lekkoatletyczne Łowicz (18.06.2019) - zwycięstwo Zuzanny Doroby. Przemysław Sobkowski
We wtorek 18 czerwca w Łowiczu odbyły się Międzynarodowe Czwartki Lekkoatletyczne. Brały w nich udział zwycięzcy Czwartków Lekkoatletycznych z Łodzi (odbyły się w ostatni weekend) oraz ich rówieśnicy z Litwy, Łotwy, Estonii, Węgier i Słowacji. Prawo startu w zawodach, na dystansie 300 metrów U14, miała też mieszkanka Międzychodu - Zuzanna Doroba. Spisała się znakomicie. Wygrała bieg z bardzo dobrym rezultatem 41,18 s. (przypomnijmy, że w niedzielę w Łodzi pobiegła 41,27 s.). Drugie miejsce zajęła reprezentantka Węgier, a trzecie Słowaczka. Warto też zaznaczyć, że w klasyfikacji medalowej zawodów, polska reprezentacja zajęła pierwsze miejsce. Zuzanna Doroba to podopieczna trenera Przemysława Sobkowskiego. Gratulujemy!