Nałęcz Ostroróg - Zieloni II Lubosz 2:1. Ciężki mecz i minimalna porażka zaplecza Zielonych

Leszek Furmann
Zieloni II Lubosz wciąż nie mogą ustabilizować formy. W niedzielę przegrali w Ostrorogu 2:1

Spotkanie rozpoczęło się dla Zielonych II kiepsko. Gospodarze wyszli na prowadzenie już w 9. minucie. W dalszej części pierwszej odsłony gra była względnie wyrównana. Mecz nie był największym piłkarskim widowiskiem.

Druga połowa początkowo też nie należała do Zielonych. W 76. minucie udało się jednak doprowadzić do wyrównania. Bramkę na 1:1 z rzutu karnego zdobył Rafał Rackowiak. Radość przyjezdnych nie trwała jednak długo, bowiem już trzy minuty później Nałęcz ponownie objęła prowadzenie. Tym razem na dobre. Spotkanie zakończyło się, mimo wszystko, zasłużonym zwycięstwem gospodarzy - 2:1.