Niezwykła końcówka - trzy gole w dwie minuty! Warta Międzychód zgarnęła komplet punktów [GALERIA]

Warta Międzychód wygrała drugi mecz z rzędu. W pierwszej połowie spotkania z zespołem z Mosiny gra gospodarzy nie była może zbyt widowiskowa, jednak zwieńczona została aż dwoma golami. Już w 4. minucie Kamil Sabiłło wykorzystał rzut karny, a w 35. Jarosław Krysiak podwyższył na 2:0. Po zmianie stron więcej sytuacji tworzyli goście i w 63. udało im się strzelić gola kontaktowego. Stan 2:1 utrzymywał się do niemal samego końca spotkania. W 85. minucie Bartosz Nowak po raz kolejny dał jednak Warcie dwubramkowe prowadzenie. Wydawać by się mogło, że mecz bez większych fajerwerków dobiegnie do końca. Ostatnie minuty spotkania przyniosły jednak nieprawdopodobny obrót sprawy. W 90. minucie goście strzelili bramkę na 3:2. Niespełna minutę później Warta odpowiedziała jednak bramką na 4:2, której autorem został znów Bartosz Nowak. To nie koniec. Nie minęła minuta, a Mosina strzeliła gola na 4:3! Trzy bramki w ciągu dwóch minut - takim akcentem zakończył się sobotni mecz. Na szczęście ostatecznie z boiska w roli zwycięzców schodzili Warciarze. Więcej w kolejnym wydaniu "Tygodnia".