Orzeł Łowyń - Huragan Michorzewo 3:1. Pewne zwycięstwo Orła w Kamionnie [GALERIA]

Orzeł Łowyń pokonał Huragan Michorzewo w pierwszym wiosennym meczu na "swoim" terenie - w Kamionnie

Sobotni mecz rozpoczął się dla Orła Łowyń bardzo dobrze. Już w 6. minucie Michał Ceglarz dał gospodarzom prowadzenie. Ostatnim podaniem obsłużył go brat, Przemysław. Gospodarze przeważali i wydawało się, że kwestią czasu jest zdobycie kolejnych bramek. Do przerwy garstka kibiców w Kamionnie nie obejrzała już jednak goli.

Po zmianie stron łowynianie zaprezentowali lepszą skuteczność. Dwie bramki na swoim koncie zapisał Paweł Kuster i Orzeł wyszedł na prowadzenie 3:0. Wynik podwyższyć mógł Arkadiusz Grzelak, jednak nie zdołał on wykorzystać rzutu karnego. W odpowiedzi Huragan zdobył honorowego gola. Mecz zakończył się wynikiem 3:1.

FLESZ: Nowe dyscypliny na igrzyskach w Tokio

Materiał oryginalny: Orzeł Łowyń - Huragan Michorzewo 3:1. Pewne zwycięstwo Orła w Kamionnie [GALERIA] - Międzychód Nasze Miasto