Orzeł Łowyń zmasakrował Spartę Brody [GALERIA]

Leszek Furmann
W Kamionnie łowyński Orzeł pokonał wysoko Spartę Brody 7:0. Najsłabszy zespół w lidze nie istniał na boisku

Orzeł Łowyń od samego początku meczu miał przewagę. Worek z bramkami otworzył w 27 minucie Marek Wylegała. Trzy minuty później gola numer dwa strzelił Piotr Białkowski, a w 36 minucie Marek Wylegała ustalił wynik pierwszej połowy na poziomie 3:0.

Druga część gry wyglądała podobnie. W 68 minucie Konrad Furmanek dał gospodarzom czwartego gola. Minutę później Mateusz Szulczyński strzelił na 5:0, a w 74 minucie ten sam zawodnik zdobył swojego drugiego gola, wyprowadzając Orła na 6-bramkowe prowadzenie. W 79 minucie wynik zamknął Marek Wylegała, zdobywając w ten sposób hattricka.

Co ciekawe, Orzeł Łowyń od samego początku meczu miał... stratę jednego zawodnika. Jak to możliwe?

Więcej w 90. wydaniu "Tygodnia międzychodzko-sierakowskiego"