Piłka nożna. Podsumowanie wyników meczów piłkarskich w powiecie międzychodzkim z ostatniego weekendu

Podsumowanie wyników meczów piłkarskich w powiecie międzychodzkim z ostatniego weekendu. Warta Międzychód
Piłkarski weekend w powiecie międzychodzkim obfitował w sporą liczbę bramek. Kibice na pewno nie mogli narzekać na brak emocji w meczach o stawkę.

Piłka nożna w powiecie międzychodzkim - niesamowity comeback Warty Międzychód

Mecz Warty Międzychód z Iskrą Szydłowo można określić mianem prawdziwego rollercoastera. Podopieczni Tomasza Leszczyńskiego mieli za zadanie przełamać niechlubną passę czterech porażek z rzędu. Strzelanie rozpoczął w czwartej minucie Patryk Smolarek. Po utracie bramki goście ruszyli do ataku i trafiają do siatki, tylko że sędzia nie uznaje bramki Górnego. Po czterech minutach ponownie sędzia nie uznaje bramki gościom po strzale Drzewieckiego. Można by powiedzieć „do trzech razy sztuka”, ale w 38. minucie sędzia po raz trzeci nie uznaje bramki Iskrze. Lecz po chwili Drzewiecki wyrównuje stan spotkania. Do przerwy 1:1.

W 49. minucie rzut karny broni Tomasz Laskowski, niestety dobitka Kłączyńskiego była skuteczna. W przeciągu 10 minut Warta traci dwie bramki i strata wydaje się nie do odrobienia. Sześć minut później na 2:4 trafia Denis Maćkowiak i ta bramka dała impuls do ataku. W swoim meczu drugą i trzecią bramkę zdobywa Patryk Smolarek i kompletując hattricka doprowadza do remisu w 72 minucie. W końcówce Warta mogła wygrać to spotkanie, ale marnuje sytuacje sam na sam z bramkarzem.

Po 11 kolejce Warta Międzychód plasuje się na 13. pozycji z dorobkiem 14 punktów i stosunkiem bramek: 25 strzelonych i 23 straconych.

Za tydzień Warta zagra na wyjeździe. Jej przeciwnikiem będzie Olimpia Koło. Początek meczu w sobotę o 16.

Piłka nożna w powiecie międzychodzkim - wypuszczone zwycięstwo Rzemieślnika w Kaźmierzu

GKS Rzemieślnik Kwlicz rozgrywał swój mecz na wyjeździe z Czarnymi Kaźmierz. W 20 minucie Rzemieślnik prowadził 0:1 po bramce samobójczej. Na 0:2 bramkę do szatni zdobył Sławomir Pertek. Po przerwie gospodarze zdobyli swojego pierwszego gola za sprawą Kalinowskiego z rzutu wolnego, ale po pięciu minutach trafił znowu Pertek i goście prowadzili 1:3. Na 20 minut przed końcem Czarni złapali kontakt i pod koniec meczu zrobiło się nerwowo. W doliczonym czasie gry zawodnicy z Kaźmierza wyrównali stan spotkania i tylko jeden punkt wrócił do Kwilcza.

Rzemieślnik plasuje się na 13. pozycji z dorobkiem: 4 punkty i stosunkiem bramek 8:26.

Piłka nożna w powiecie międzychodzkim - Orzeł Łowyń przegrywa w Brodach

Orzeł Łowyń przegrał na wyjeździe 3:4 ze Spartą Brody. Po 45. minutach gospodarze już prowadzili 3:0 i było widać, że Sparta chce zmazać plamę z poprzedniego spotkania. Zawodnicy z Łowynia wzięli się za odrabianie strat w drugiej połowie, lecz ta sztuka się nie udała i trzy punkty zostały w Brodach. Bramki dla Łowynia zdobyli Gieremek, Górny i Wilde.

Piłka nożna w powiecie międzychodzkim
Podsumowanie wyników meczów piłkarskich w powiecie międzychodzkim z ostatniego weekendu.Arkadiusz Frąk

Piłka nożna w powiecie międzychodzkim - sensacyjne zwycięstwo Płomienia z wiceliderem

Płomień Chrzypsko Wielkie pokonał u siebie wicelidera grupy 3 - drużynę Orzeł Słopanowo wynikiem 1:0. Bramkę na wagę trzech punktów zdobył w 9 minucie Adam Ślusakowicz.

Piłka nożna w powiecie międzychodzkim - pogrom rezerw Warty nad imienniczką z Sierakowa

Mecz derbowy pomiędzy rezerwami Warty Międzychód a Wartą Sieraków odbył się na głównej płycie Stadionu Miejskiego w Międzychodzie. Zawodnicy gospodarzy byli wzmocnieni graczami z pierwszego zespołu, co mogło rzutować na wynik. Po pierwszej połowie wynik brzmiał 3:2 dla piłkarzy z Międzychodu za sprawą dwóch bramek Sworackiego i jednej Kępskiego. Dla gości strzelał Bertrandt i Flis. W drugiej połowie już tylko rezerwy czwartoligowej Warty trafiali do siatki. Trzy bramki zdobył Marcin Czarnecki, a po jednej dołożyli Żybura i Maciej Dyl.

Podsumowanie wyników meczów piłkarskich w powiecie międzychodzkim z ostatniego weekendu.Warta Międzychód

W klasie B grupie 3 po dwanaście punktów mają Warta II Międzychód, Orzeł Łowyń i Warta Sieraków. Sześć oczek mniej ma Płomień Chrzypsko Wielkie.

Rozpoczął się sezon morsowanie 2021

Międzychód. Morsy PMI rozpoczeły sezon. Czas na wspólne mors...

Wypadek w Karolewicach na DK24. Osobówka zderzyła się z tirem (10.10.2021).

PILNE! Wypadek w Karolewicach na DK24. Osobówka zderzyła się z tirem

Na cmentarzach w powiecie międzychodzkim już widać wzmożony ruch mieszkańców i przyjezdnych, którzy porządkują groby swoich bliskich. Niestety pojawiły się także… cmentarne hieny (zdjęcie ilustracyjne).

Międzychód. Mieszkańcy alarmują, że ktoś okrada groby ich bl...

Wojtek Michałek - motocyklista z Kamionny, który został Mistrzem Polski sezonu 2021 w klasie 125 SP.

Kamionna. Wojtek Michałek - motocyklista z Kamionny, który z...

Wypadek na DW 160 na wysokości ośrodka wypoczynkowego w Mierzynie.