Piłka nożna. Porażka Warty Międzychód w Gołuchowie

Warta Międzychód odniosła drugą porażkę w rundzie wiosennej sezonu 2021/2022.
Warta Międzychód odniosła drugą porażkę w rundzie wiosennej sezonu 2021/2022. Warta Międzychód
Piłkarska Artbud IV liga nie zwalnia tempa i już na wiosnę rozegrano trzecią serię gier. Podopieczni Arkadiusza Adacha ulegli w Gołuchowie 3:0 i sytuacja w tabeli zaczęła się mocno komplikować.

W pierwszej połowie nie działo się nic nadzwyczajnego. Gra głównie była rozgrywana w środkowej części boiska, oby dwie drużyny grały bardzo zachowawczo. Druga połowa już była pod dyktando "Ekipy Żubra". Faulowany w polu karnym został Jakub Szymkowiak i sędzia był zmuszony podyktować rzut karny dla gospodarzy. Wynik otworzył Marcin Wandzel, który nie dał szans Tomaszowi Laskowskiemu. Warta po utracie bramki szturmowała bramkę LKS-u, niestety żadna z akcji nie znalazła drogi do bramki. Gołuchów podwyższył na dwadzieścia minut przed końcem za sprawą wprowadzonego w drugiej połowie Szymona Sobkowiaka. Chwile później ten sam zawodnik ustalił wynik spotkania na 3:0.

LKS po wygranej awansował na piątą pozycję, natomiast Warta Międzychód umocniła się na 15 pozycji, tracąc trzy punkty do SKP Słupcy, a mając pięć punktów przewagi nad strefa spadkową.

W sobotę do Międzychodu przyjadą rezerwy KKS-u Kalisz. Początek spotkania o godzinie 14:00.

Część kultowego dawnego ośrodka TKKF nad Jeziorem Jaroszewskim w Sierakowie jest na sprzedaż (19.03.2022).

Sieraków. Część kultowego dawnego ośrodka TKKF nad Jeziorem ...

Sieć Biedronka wyremontowała swój sklep przy ulicy 17 Stycznia 143 w Międzychodzie. We wtorek otwarcie (20.03.2022).

Międzychód. Sieć Biedronka wyremontowała swój sklep przy uli...

W kwietniu powinna ruszyć przebudowa ulicy Czynu 600-lecia w Międzychodzie. Będą utrudnienia (20.03.2022)