Piłka nożna, Warta Międzychód wygrywa w Ostrowie Wielkopolskim i notuje czwartą wygraną z rzędu!

Adrian Wieczorek
Kolejna wygrana podopiecznych Tomasza Leszczyńskiego.
Kolejna wygrana podopiecznych Tomasza Leszczyńskiego. facebook Warta Międzychód
Co za seria Warty Międzychód! Podopieczni Tomasza Leszczyńskiego wygrywają 0:2 z Centrą Ostrów Wielkopolski i notują czwartą wygraną z rzędu!

Warta Międzychód rozgrywała swoje spotkanie na Stadionie Miejskim w Ostrowie Wielkopolskim z plasującą się na trzecim miejscu Centrą.

Warciarze wyszli z kilkoma zmianami w składzie. Do bramki wrócił Laskowski, a w porównaniu do poprzedniego spotkania, do wyjściowej jedenastki wskoczyli Kulczak oraz Kaczmarek. Na pierwszą bramkę kibice musieli czekać do 21 minuty. Wynik spotkania otworzył Dominik Kowalik i w pierwszej połowie nie padła już żadna bramka.

W drugiej połowie Warta wyprowadziła swój drugi cios. W 61 minucie Kacper Sworacki podwyższył wynik na 0:2 i aspirująca do awansu Centra miała niespełna pół godziny czasu, aby odwrócić losy spotkania.

Ostatecznie trzy punkty wracają do Międzychodu, a Warta notuje czwartą wygraną z rzędu!

W niedzielę kolejna okazja do powiększenia dorobku punktowego. Do Międzychodu przyjedzie drużyna Korona Piaski. Początek spotkania o godzinie 13. Zachęcamy do kibicowania!

Konferencja prasowa po meczu Korona Kielce - Radomiak Radom 4:0