Rakieta Głuponie - Warta Sieraków 3:0. Blamaż w starciu z outsiderem

Warta Sieraków doznała druzgocącej porażki w starciu z outsiderem klasy okręgowej

Warta Sieraków w niedzielę odwiedziła Głuponie. Piłkarze Krzysztofa Pierzyńskiego mierzyli się z zespołem, który przegrał aż 15 z 18 dotychczasowych spotkań. Spacerek i gładkie trzy punkty? Nic z tych rzeczy... W 22 minucie niespodziewanie prowadzenie objęli gospodarze. Pierwsza połowa zakończyła się prowadzeniem Rakiety 1:0. W drugiej części gry Warta usilnie próbowała zapobiec katastrofie, jednak zamiast bramki wyrównującej padł drugi gol dla gospodarzy! W końcówce spotkania miejscowi pogrążyli zespół z Sierakowa, strzelając bramkę na 3:0. Takim też wynikiem zakończyło się spotkanie.

Jesienią Warta pokonała u siebie Rakietę.;.. 8:1! Jakim cudem w rewanżu przegrała z outsiderem różnicą aż trzech bramek? Ciężko znaleźć odpowiedź na to pytanie. Wydawało się, że kryzys z początku wiosny został już zażegnany. Jednak niedzielny blamaż w Głuponiach definitywnie potwierdził, że sierakowianie są dalecy od swojej optymalnej dyspozycji.