Regulamin plebiscytu ''List do Gwiazdora''

Redakcja
Regulamin plebiscytu "List do Gwiazdora" 2011.

Art. 1

"Polskapresse" Sp. z. o. o oddział Prasa Poznańska w Poznaniu – wydawca tygodnika "Tydzień Międzychodzko - Sierakowski"; ul. Grunwaldzka 19, 60-782 Poznań - Polskapresse Sp. z o.o. - z siedzibą w Warszawie (02-672) przy ul. Domaniewskiej 41, wpisanej do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000002408, nr NIP 522-01-03-609, nr REGON 012047699-00086, o kapitale zakładowym w wysokości 41 503 000,00 zł, zwany dalej Organizatorem, przygotuje i przeprowadzi plebiscyt dla Czytelników o nazwie "List do Gwiazdora".

Art. 2

W plebiscycie może uczestniczyć każdy, z wyjątkiem pracowników i współpracowników "Polskapresse", osób którym powierzono określone prace w związku z organizowaniem plebiscytu oraz członków ich najbliższych rodzin.

Art. 3

Plebiscyt będzie trwał w dniach od 30 listopada 2011 r. do 21 grudnia 2011 r. i zostanie przeprowadzony etapowo.

Zasady plebiscytu:

1. Etap I Plebiscytu trwa od dnia 30 listopada 2011 r. do 5 grudnia 2011 r.. i obejmuje nadsyłanie listów do gwiazdora (forma dowolna), w dwóch kategoriach wiekowych - dzieci przedszkolne oraz dzieci szkół podstawowych. Zgłoszenia należy nadsyłać na adres e-mail: tydzien@glos.com lub pocztą (ul. Rynek 1C/4, 64-400 Międzychód), bądź też dostarczyć osobiście. Zgłoszenie powinno zawierać:
- imię i nazwisko dziecka i opiekuna
- dane teleadresowe opiekuna
2. Organizatorzy oczekują na zgłoszenia elektroniczne do dnia 5.12.2011r. do godz. 12.00. Zgłoszenia nadesłane po terminie nie będą brane pod uwagę przy rozstrzygnięciu I etapu Plebiscytu.
3. W dniu 7 grudnia 2011 r. wszystkie prace zostaną opublikowane w internecie na stronie międzychod.naszemiasto.pl, które będą walczyć o nagrodę Internautów za pomocą klikania na przycisk :”zagłosuj na”. Dodatkowo komisja konkursowa wybierze sześć najciekawszych prac, które wezmą udział w konkursie o nagrodę Czytelników Tygodnia (głosowanie SMS + kupony)
4. Etap II Plebiscytu trwa od dnia 7 grudnia 2011 r. do 19 grudnia 2011 r. i obejmuje głosowanie na zakwalifikowane do tego etapu zgłoszenia.
5. Kapituła Plebiscytu wskaże laureatów Plebiscytu "List do Gwiazdora" do dnia 21 grudnia 2011r. W tym dniu na łamach tygodnika "Tydzień Międzychodzko - Sierakowski" oraz stronie międzychod.naszemiasto.pl zostanie opublikowana lista laureatów.

Art. 4

Głosowanie w plebiscycie odbywa się za pomocą kuponów oraz systemu SMS Premium.

1 Głosowanie za pomocą kuponów plebiscytowych:
a) Kupony opublikowane będą w tygodniku "Tydzień Międzychodzko - Sierakowski" w dniach 7 i 14 grudnia 2011 r
b) Kupon plebiscytowy zawiera miejsce na wpisanie :
- numer listu
- imię, nazwisko i adres zgłaszającego
c) wartość 1 KUPON = 2 głosy

2. Głosowanie za pomocą SMS-ów
- głosowanie za pomocą SMS trwa od od dnia 7 grudnia 2011 r. do 19 grudnia 2011 r. do godz. 23:59.
- aby zagłosować na wybrany list, należy dokonać zakupu e-wydania „Głosu Wielkopolskiego”, wysyłając SMS pod numer 72355 o treści: LIST.X, gdzie X oznacza numer wybranego listu. W odpowiedzi uczestnik plebiscytu otrzyma potwierdzenie oddania głosu oraz kod dostępu do e-wydania "Głosu Wielkopolskiego".
- koszt wysłania SMS-a wynosi 2,46 z VAT
- jeden wysłany SMS to jeden głos w plebiscycie
3. W plebiscycie można oddać dowolną ilość głosów.
4. Głosowanie w Internecie na stronie www.miedzychod.naszemiasto.pl za pomocą klikania przycisku „zagłosuj na” – na dobę z jednego adresu IP można oddać 5 głosów.

Art. 5

Laureaci i nagrody w plebiscycie:

1. Autorzy zwycięskich listów (wśród przedszkolaków i uczniów szkół podstawowych), którzy otrzymają największą liczbę sumy głosów oddanych przez klikniecie w otrzymają nagrodę Internautów – gry planszowe.
2. Autorzy zwycięskich listów, który otrzymają kolejno największą liczbę sumy głosów oddanych przez SMS (poprzez zakup e-wydania dziennika "Głos Wielkopolski") i nadesłanych kuponów plebiscytowych otrzymają nagrody - gry planszowe.
2. Kapituła ma prawo niezależnie od liczby nadesłanych głosów na daną kandydaturę, ustanowić swoje wyróżnienia specjalne.

Art. 6

W skład Kapituły Plebiscytu wchodzą:

Przewodniczący: Krzysztof Sobkowski (redaktor naczelny tygodnika Tydzień Międzychodzko – Sierakowski)

Członkowie:
Radosław Borowicki
Beata Mitręga
Iwona Paroń

Art. 7

1.Organizator zastrzega sobie prawo przedłużenia lub skrócenia czasu trwania Plebiscytu oraz zmiany terminu ogłoszenia listy zwycięzców.

2.Niniejszy regulamin dostępny jest wyłącznie w siedzibie Organizatora oraz na stronie internetowej www.miedzychod.naszemiasto.pl

3.Organizator zastrzega sobie możliwość zmiany niniejszego regulaminu w trakcie trwania Plebiscytu.

4.Organizator nie jest przekazującym nagrodę, o której mowa w art. 5 ust. 3 powyżej, w rozumieniu art. 921 kodeksu cywilnego.

5.Organizator nie ponosi odpowiedzialności za opóźnienia lub jakiekolwiek okoliczności wynikające z działania poczty lub innych operatorów oferujących usługi telekomunikacyjne.

6.Akceptując treść niniejszego regulaminu i biorąc udział w Konkursie / Promocji uczestnik wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych podanych Organizatorowi w poniższym zakresie. Podane dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych przez Polskapresse Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Domaniewskiej 41, 02-672 Warszawa, wpisaną do Rejestru Przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS 0000002408 z kapitałem zakładowym w wysokości 41.503.000,00 PLN, NIP 522-01-03-609 dla celów organizacji i przeprowadzenia Konkursu / Promocji, wyłonienia i powiadomienia ewentualnych zwycięzców oraz przekazania ewentualnych nagród, w szeroko pojętych celach marketingowych i promocyjnych towarów i usług Polskapresse Sp. z o.o., a także w celach statycznych, analitycznych oraz nawiązywania kontaktu z właścicielem danych.

7.W sprawach nieuregulowanych w niniejszym Regulaminie zastosowanie mają postanowienia Regulaminu Ogólnego Konkursu dla konkursów i plebiscytów organizowanych przez Polskapresse Sp. z o.o. oraz prawo powszechnie obowiązujące.

8.Prawo interpretacji zapisów niniejszego regulaminu należy do Kapituły Plebiscytu.

FLESZ: Nowe dyscypliny na igrzyskach w Tokio

Wideo

Komentarze

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie

Wykryliśmy, że nadal blokujesz reklamy...

To dzięki reklamom możemy dostarczyć dla Ciebie wartościowe informacje. Jeśli cenisz naszą pracę, prosimy, odblokuj reklamy na naszej stronie.

Dziękujemy za Twoje wsparcie!

Jasne, chcę odblokować
Przycisk nie działa ?
1.
W prawym górnym rogu przegladarki znajdź i kliknij ikonkę AdBlock. Z otwartego menu wybierz opcję "Wstrzymaj blokowanie na stronach w tej domenie".
krok 1
2.
Pojawi się okienko AdBlock. Przesuń suwak maksymalnie w prawą stronę, a nastepnie kliknij "Wyklucz".
krok 2
3.
Gotowe! Zielona ikonka informuje, że reklamy na stronie zostały odblokowane.
krok 3