Rzemieślnik Kwilcz - KS Gaj Wielki 5:3. Emocjonujący mecz i czwarte zwycięstwo

Rzemieślnik Kwilcz wygrywa czwarty mecz z rzędu. Tym razem ofiarą kwilczan został Gaj Wielki

Rzemieślnik Kwilcz kontynuuje znakomitą serię. W sobotę piłkarze Pawła Zielińskiego zanotowali czwarte ligowe zwycięstwo z rzędu. Do Kwilcza zawitał KS Gaj Wielki. Początek nie zapowiadał gładkiego zwycięstwa, bowiem to goście otworzyli wynik, wykorzystując rzut karny. Stracony gol podziałał na kwilczan jak płachta na byka. Gospodarze rzucili się do ataku i szybko doprowadzili do wyrównania, a chwilę później objęli prowadzenie. Jeszcze przed przerwą piłkarze z Gaju Wielkiego zdołali jednak doprowadzić do remisu. Bardzo interesujące 45 minut zakończyło się remisem 2:2.

Po zmianie stron niespodziewanie na prowadzenie znów wyszli goście. Na szczęście Rzemieślnik po raz drugi w tym meczu podniósł się z parteru i zadał gościom trzy kolejne ciosy. Ostatecznie kwilczanie pokonali Gaj Wielki 5:3. Hattrickiem popisał się Witold Orzeł, a po jednym golu dołożyli Bartosz Prętki i Radosław Szałata. Rzemieślnik traci do wicelidera już tylko cztery punkty!