Rzemieślnik Kwilcz stracił punkty w starciu z LZS Wronczyn [GALERIA]

Pierwsza połowa sobotniego meczu nie wyglądała w wykonaniu Rzemieślnika Kwilcz obiecująco. Nie dość, że gospodarze nie byli w stanie poważnie zagrozić bramce LZS Wronczyn, to jeszcze tuż przed przerwą stracili bramkę. Po zmianie stron goście niespodziewanie wyszli na dwubramkowe prowadzenie. Na szczęście Rzemieślnik powstał z popiołu. Najpierw, za sprawą Karola Maligłówki, gospodarzom udało się złapać kontakt z przeciwnikiem, a w 75. minucie Piotr Judek doprowadził do wyrównania. Obaj piłkarze niedługo wcześniej pojawili się na boisku. W 89. minucie miejscowi mieli jeszcze rzut karny, ale Artur Maligłówka nie przechytrzył bramkarza gości. Na boisku było bardzo gorąco, wielu piłkarzy obejrzało żółte kartki, a trener gości był do tego stopnia roztrzęsiony, że został usunięty do szatni... Końcowy wynik: 2:2. Więcej w kolejnym wydaniu "Tygodnia międzychodzko-sierakowskiego"