Rzemieślnik Kwilcz - Warta Wartosław 0:1. Wynik ustalił rzut karny [GALERIA]

Rzemieślnik Kwilcz rozpoczął rundę wiosenną od porażki na swoim terenie z Wartą Wartosław

W ubiegłym sezonie po brutalnym widowisku Rzemieślnik Kwilcz pokonał na własnym terenie Wartę Wartosław. Sukcesu nie udało się niestety powtórzyć.

IV liga >>> Warta Międzychód wygrywa w Trzemesznie i jest wiceliderem!

Relację ze spotkania zamknąć można w kilku zdaniach. Oba zespoły nie uraczyły bowiem kibiców wielkim widowiskiem. Najlepszą okazję do zdobycia gola Rzemieślnik miał w 12. minucie. Kopnięta przez Artura Maligłówkę piłka odbiła się jednak od słupka, niecelna była też dobitka Patryka Gacha. W 35. minucie sędzia podyktował rzut karny dla Warty Wartosław. Goście wykorzystali swoją szansę i wyszli na prowadzenie 0:1. Takim wynikiem zakończyła się pierwsza połowa.

Klasa okręgowa >>> Warta Sieraków przegrywa w Buku

Po zmianie stron z boiska nadal wiało nudą. Na pierwszą dobrą akcję trzeba było czekać do 62. minuty. Po składnej wymianie piłek oko w oko z bramkarzem gości stanął Łukasz Bartkowiak. Niestety, golkiper Warty wyszedł zwycięsko z tego pojedynku. W końcówce meczu piłkarze Rzemieślnika zdobyli się jeszcze na ostatni zryw, kilkakrotnie zagrażając bramce rywali. Groźne kontratakowali też zawodnicy z Wartosławia. Kibice nie obejrzeli jednak więcej bramek. Gol z rzutu karnego okazał się pierwszym i ostatnim w tym spotkaniu.