Rzemieślnik Kwilcz - Złoci Złotkowo 3:3. Szósty mecz kwilczan bez zwycięstwa

Mecz na własnym terenie ze Złotymi Złotkowo miał dać Rzemieślnikowi przełamanie niekorzystnej serii. Niestety, skończyło się na planach

Kibice w Kwilczu liczyli na to, że w sobotnim meczu z jedną z najsłabszych ekip w stawce Rzemieślnik wreszcie się przełamie. Niestety, nie udało się.

Pierwsza połowa znacznie różniła się od drugiej. W ciągu 45 minut nieskuteczny Rzemieślnik nie był w stanie zdobyć bramki. Ta sztuka udała się za to gościom, którzy do przerwy prowadzili 0:1. Po zmianie stron obie drużyny włączyły wyższy bieg i wreszcie posypały się bramki. Ostatecznie żaden z zespołów nie był jednak w stanie przechylić szali zwycięstwa na swoją stronę. Licznik bramek stanął na wyniku 3:3. Dwa gole dla drużyny z Kwilcza zdobył Witold Orzeł. Wcześniej jedno trafienie zanotował Artur Maligłówka.

FLESZ: Nowe dyscypliny na igrzyskach w Tokio

Materiał oryginalny: Rzemieślnik Kwilcz - Złoci Złotkowo 3:3. Szósty mecz kwilczan bez zwycięstwa - Międzychód Nasze Miasto