Sokół Międzychód zdecydowanie lepszy niż AZS UAM Poznań [GALERIA]

Sokół Marbo Międzychód od początku do końca sobotniego meczu 4. kolejki III ligi był lepszy od zespołu z Poznania. Choć gospodarze nie zachwycili skutecznością, to zagrali bardzo dobrze w obronie i do przerwy prowadzili z Akademikami 34:15. Trzecia odsłona była w wykonaniu miejscowych wyjątkowo najsłabsza, jednak goście zdołali w niej odrobić zaledwie jeden punkt. W czwartej kwarcie koszykarze Sokoła dokończyli dzieło zniszczenia gości, wygrywając ostatecznie 74:47. Najlepiej punktującymi zawodnikami sobotniego starcia byli: Daniel Cejba (19), Adam Mleczak (12) i Zbigniew Owczarek (12).