Sokół Rakoniewice - Warta Sieraków 0:4. Po trzech porażkach wielkie zwycięstwo

Leszek Furmann
Warta Sieraków pokonała w Rakoniewicach Sokoła różnicą czterech bramek. Biorąc pod uwagę ostatnie poczynania sierakowian, wynik jest bardzo zaskakujący

Warta Sieraków pojechała do Rakoniewic z bagażem trzech wysokich porażek z rzędu. Piłkarze Krzysztofa Pierzyńskiego bardzo potrzebowali przełamania.

Od początku meczu Warta Sieraków była zespołem nieco lepszym. Pomimo tego w ciągu 45 minut goście nie zdołali wyjść na prowadzenie. Przełamanie nastąpiło dopiero w drugiej połowie. Worek z bramkami w 72 minucie otworzył Maciej Pierzyński. Tak zaczęło się dzieło zniszczenia Sokoła. Zaledwie minute później Maciej Pierzyński zdobył swojego drugiego gola. Warta Sieraków dopiero się jednak rozpędzała. W doliczonym czasie gry aż dwa gole strzelił Łukasz Brzuska! Ostatecznie goście wygrali w Rakoniewicach aż 4:0, kończąc tym samym fatalną serię trzech porażek z rzędu.