Sparta Oborniki - Warta Międzychód 2:0. Kolejna wyjazdowa porażka w IV lidze

Krzysztof Sobkowski
Warta Międzychód przegrała kolejne spotkanie. Podopieczni Krzysztofa Krzyżaniaka musieli uznać wyższość Sparty Oborniki

Kibice i włodarze Warty Międzychód liczyli na to, że po zwycięstwie z Iskrą Szydłowo zespół wreszcie wejdzie na dobrą drogę. Nic takiego nie miało jednak miejsca. Po bardzo kiepskim meczu Warta przegrała ze Spartą Obroniki 0:2.

Sprawdź >>> Serwis kibiców piłki nożnej w powiecie międzychodzkim

W pierwszej połowie mecz był względnie wyrównany. Oba zespoły miały swoje sytuacje strzeleckie, ale niestety kibice nie obejrzeli ani jednego gola. Po zmianie stron inicjatywę przejęła już Sparta Oborniki, która wykazywała nieco większą chęć do gry. W 70 minucie gospodarze objęli prowadzenie. Bramkę strzelił Bartosz Bejma. W 78 minucie sędzia podyktował rzut karny, który na gola zamienił Mikołaj Panowicz. Słabe widowisko zakończyło się zwycięstwem oborniczan 2:0.