Świt Piotrowo zniszczony! Zabójczo skuteczna Warta [GALERIA]

Bardzo ważny mecz dla układu szczytu tabeli zakończył się efektownym zwycięstwem Warty Międzychód. Już po pierwszej połowie, po dwóch bramkach Jarosława Krysiaka i jednej Kamila Sabiłło, podopieczni Jacka Paska prowadzili ze Świtem Piotrowo 3:0. Po zmianie stron drugiego gola zdobył Kamil Sabiłło, jedno trafienie dołożył także Stanisław Piotrowski. Goście nie byli w stanie nawiązać walki ze zdyscyplinowaną, rozważną i zabójczo skuteczną Wartą. Stać ich było tylko na honorową bramkę w 90. minucie. Ostatecznie gospodarze rozgromili Świt 5:1! Bez wątpienia był to najlepszy mecz w wykonaniu Warty, jaki kibice mogli oglądać w tym sezonie w Międzychodzie. Szczegóły w środę w kolejnym wydaniu "Tygodnia międzychodzko-sierakowskiego"