Tęcza Lulin - Rzemieślnik Kwilcz 1:5. Gładkie zwycięstwo i kontunuacja dobrej serii

Piłkarze Pawła Zielińskiego bez większych problemów uporali się z Tęczą Lulin. Kwilczanie wbili rywalom aż pięć bramek

Tęcza zajmuje obecnie przedostatnie miejsce w tabeli. Nic zatem dziwnego, że Rzemieślnik pojechał do Lulina po komplet punktów. Gospodarze nie sprawili przyjezdnym większych problemów. Po pierwszej połowie Rzemieślnik prowadził już 1:3. Po zmianie stron podopieczni Pawła Zielińskiego dołożyli do swojego dorobku kolejne dwie bramki i zakończyli mecz pewnym zwycięstwem 1:5. Jesienią, w meczu na wodzie, kwilczanie zaledwie zremisowali z tym samym rywalem 0:0.

Po dwie bramki dla Rzemieślnika zdobyli Witold Orzeł i Bartosz Prętki. Na liście strzelców zameldował się także Marcin Buszkiewicz, który dodatkowo w drugiej połowie obejrzał drugą zółtą kartkę i wyleciał z boiska. W meczu z Tęczą sędzia nie szczędził zresztą zawodnikom żółtych upomnień. W jego notatniku znalazło się wiele nazwisk kwileckich zawodników.

Po słabej serii sześciu spotkań bez zwycięstwa Rzemieślnik wyraźnie się odbudował i niedzielne zwycięstwo było dla niego już trzecim z rzędu.