Tęcza Lulin - Zieloni Lubosz 1:8. Egzekucja w drugiej części spotkania

Zieloni Lubosz zanotowali szósty mecz z rzędu bez porażki. Kolejną ofiarą piłkarzy Mariusza Przybylskiego była Tęcza Lulin

Zieloni Lubosz w ramach 22. kolejki podejmowali na wyjeździe Tęczę Lulin. Pierwsza połowa nie obfitowała w bramki. Gospodarze ustawili solidne zasieki obronne, a Zieloni, pomimo przewagi, długo nie potrafili się przez nie przebić. Punktem zwrotnym meczu była 35. minuta, gdy Marcin Gapik w sytuacji sam na sam został sfaulowany przez bramkarza gości. Nie dość, że golkiper Tęczy obejrzał czerwony kartonik, to Marcin Wacław wykorzystał jedenastkę i dał Zielonym prowadzenie. Po 45. minutach goście prowadzili 0:1.

W drugiej odsłonie piłkarze Mariusza Przybylskiego totalnie zdominowali widowisko, seryjnie punktując grających w osłabieniu piłkarzy z Lulina. Tuż po wznowieniu po raz kolejny na listę strzelców wpisał się Marcin Wacław. Chwilę później na 3:0 podwyższył Marcin Gapik. Czwartego gola strzelił Sebastian Łodyga. Tęcza odpowiedziała jednym trafieniem z rzutu karnego. Zieloni nie byli jednak tego dnia minimalistami i wkrótce strzelili kolejne cztery bramki. Prawdziwe show urządził sobie Marcin Gapik, który w ciągu 20 minut strzelił aż trzy gole! Jedno trafienie dorzucił Krzysztof Machowina. Zieloni rozbili ostatecznie Tęczę 1:8 i mogą się pochwalić serią sześciu spotkań bez porażki.