UKS MIKST Międzychód - Tarnovia Tarnowo Podgórne 67:39. Okazałe zwycięstwo najmłodszych koszykarzy

Młodzieżowcy UKS MIKST Międzychód wyjątkowo zagrali na sali przy ul. Langowicza
Młodzieżowcy UKS MIKST Międzychód wyjątkowo zagrali na sali przy ul. Langowicza Przemysław Przybylski / UKS MIKST Międzychód
Zawodnicy UKS MIKST Międzychód występujący na co dzień w Wielkopolskiej Lidze Minikoszykówki odnieśli pewne zwycięstwo w starciu z Tarnovią

W sobotę po dłuższej przerwie do zmagań ligowych wrócili najmłodsi koszykarze UKS MIKST Międzychód. Z uwagi na fakt, iż hala sportowa przygotowywana była do finału WOŚP, mecz został przeniesiony do sali przy ul. Langowicza.

Starcie z Tarnovią Tarnowo Podgórne miało jednostronny przebieg. Od pierwszych minut na parkiecie dominowali koszykarze UKS MIKST Międzychód, którzy konsekwentnie powiększali przewagę. Pierwsza odsłona zakończyła się wynikiem 14:9, a druga - 14:5. Zdecydowanie najlepiej było jednak po zmianie stron. W trzeciej kwarcie młodzi zawodnicy UKS MIKST Międzychód w zasadzie zdemolowali rywali, wygrywając ją aż 21:7. W ostatniej ćwiartce goście byli wreszcie w stanie przynajmniej zremisować z zespołem z Międzychodu, jednak w praktyce losy spotkania były już przesądzone. UKS MIKST Międzychód pewnie pokonał Tarnovię Tarnowo Podgórne 67:39.

UKS MIKST Międzychód - Tarnovia Tarnowo Podgórne 67:39
(14 :9, 14 :5, 21:7, 18:18)

punkty: Majewski -13, Cessa - 12, Banach - 10, Łomozik - 8, Tomaszewski - 6, Krzyżański - 4, Netter - 4, Kuca - 4, Ceglarski - 2, Wojcieszak - 2, Loba - 2, Bartkowiak - 0