UKS Mikst Międzychód wygrywa kolejne spotkanie w lidze U12M - tym razem młodym międzychodzianom uległa BC Obra Kościan

UKS Mikst Międzychód pewnie pokonuje kolejnego rywala w lidze U12M.
UKS Mikst Międzychód pewnie pokonuje kolejnego rywala w lidze U12M. Patryk Ratajczak
Po świetnym widowisku w hali widowiskowo - sportowej przy ulicy Dworcowej, UKS Mikst Międzychód pewnie pokonał kolejnego rywala w rozgrywkach U12M. Tym razem podopieczni Sebastiana Cejby bezproblemowo zwyciężyli z BC Obrą Kościan.

W miniony wtorek w hali widowiskowo-sportowej swój kolejny mecz w ramach rozgrywek U12M rozegrał zespół UKS Mikst Międzychód. Rywalem była drużyna BC Obry Kościan.

Już od pierwszych minut podopieczni Sebastiana Cejby objęli prowadzenie 4:0, które systematycznie z minuty na minutę powiększali. Pierwszą kwartę zakończyli wynikiem 19:9. W drugiej odsłonie zawodnicy Mikst’a zmniejszyli tempo gry, co pozwoliło przeciwnikowi parokrotnie przedrzeć się pod kosz i zdobyć punkty. Jednak to gospodarze wygrali również i tę ćwiartkę. Po przerwie obraz gry się nie zmienił międzychodzcy gracze dominowali zarówno w obronie jak i w ataku nie dając przeciwnikowi możliwości odrobienia strat. Wręcz przeciwnie z upływem czasu powiększali swoją przewagę. Mecz zakończył się wysokim zwycięstwem Podopiecznych Sebastiana Cejby 62:30 co nadal daje szanse na zajęcie pierwszego miejsca w rozgrywkach.

CO BĘDZIE SIĘ DZIAŁO W SPORCIE W POWIECIE MIĘDZYCHODZKIM W NAJBLIŻSZY WEEKEND?