Warta II Międzychód - Nałęcz Ostroróg 2:2. Niespodziewana strata punktów lidera

Nie tak miało wyglądać niedzielne spotkanie pomiędzy Wartą II Międzychód a Nałęczem Ostroróg...

W niedzielę piłkarze Krzysztofa Krzyżaniaka niespodziewanie stracili punkty w meczu na własnym terenie z Nałęczem Ostroróg.

Mecz rozpoczął się dla gospodarzy całkiem nieźle. Już w 12. minucie Szymon Kołodziej dał Warcie II prowadzenie. Dziesięć minut później Nałęcz doprowadziła jednak do wyrównania. Jeszcze przed przerwą Marcin Napierała wykorzystał jednak podanie Błażeja Waneckiego i ponownie wyprowadził swój zespół na prowadzenie. Do przerwy miejscowi prowadzili 2:1.

Po zmianie stron Warta II Międzychód miała ogromny problem ze skutecznością. Sytuacji bramkowych nie brakowało, ale kibice nie doczekali się bramek. Spełniło się za to stare porzekadło, iż niewykorzystane sytuacje lubią się mścić i tak oto w 91. minucie Nałęcz rzutem na taśmę wyrwała gospodarzom punkty. Mecz zakończył się wynikiem 2:2.