Warta II Międzychód - Skra Wielkopolska Otusz 8:2. Lider wrócił na właściwe tory

Leszek Furmann
Po niespodziewanej stracie punktów w Brodach, Warta II Międzychód wróciła do tradycyjnych pogromów i rozbiła Skrę Wlkp. Otusz 8:2

Warta II Międzychód w niedzielę rozbiła na swoim terenie Skrę Wielkopolską Otusz. Zespół rezerw poczuł na plecach oddech Gaju Wielkiego, zatem w meczu ze Skrą wystąpiło kilku zawodników z pierwszego składu.

Strzelanina rozpoczęła się już 10. minucie. Wynik otworzył Jarosław Krysiak. 10 minut później ten sam zawodnik podwyższył na 2:0. Zaledwie 60 sekund później Marcin Napierała zdobył trzeciego gola. Nie minęły dwie minuty, a gola na 4:0 strzelił Patryk Smolarek, który tuż przed przerwą dał Warcie II pięciobramkowe prowadzenie.

Po zmianie stron gospodarze nadal dominowali i w 60. minucie po golu Radosława Michalewskiego było już 6:0. W 80. minucie siódmą bramkę strzelił Łukasz Libelt. W ostatnich pięciu minutach padły jeszcze trzy bramki. Najpierw, w 85., gola strzelili goście. Dwie minuty później Krystian Nawrot doprowadził do wyniku 8:1. Tuż przed końcem Skra ustaliła ostateczny rezultat na poziomie 8:2.