Warta II Międzychód - Zieloni II Lubosz 8:0. Słoda zemsta za rundę jesienną [GALERIA]

Zaplecze Warty Międzychód rozbiło w małych derbach powiatu międzychodzkiego drugi zespół Zielonych Lubosz

Przewaga leżała po stronie gospodarzy niedzielnego spotkania od samego początku. Trudno opisać wszystkie dogodne sytuacje międzychodzian, dlatego skupmy się na bramkach. Festiwal strzelecki rozpoczął w 14. minucie Bartosz Nowak. W 25. minucie gola na 2:0 zdobył Szymon Kołodziej. Ten sam zawodnik w 38. minucie podwyższył na 3:0. Tuż przed przerwą Patryk Smolarek dał Warcie II Międzychód czwartego gola. Zieloni II Lubosz nie stworzyli tak naprawdę żadnego zagrożenia pod bramką miejscowych.

Po zmianie stron gospodarze nie zamierzali zwalniać tempa i podwoili swój dorobek. Bramki zdobywali: Łukasz Libelt oraz wprowadzeni po przerwie Krzysztof Sprohs (2) i Radosław Michalewski. Po jednostronnym meczu Warta II Międzychód rozgromiła Zielonych II 8:0. Lider wziął tym samym odwet za mecz z rundy jesiennej, kiedy przegrał w Luboszu 1:2.