Warta II Poznań - Warta Międzychód 1:1. Niecodzienna sytuacja i fatalny błąd. Będą trzy punkty?

W spotkaniu Warty II Poznań z Wartą Międzychód doszło do niecodziennej sytuacji. Gospodarze zostaną najprawdopodobniej ukarani walkowerem i do konta podopiecznych Jacka Paska zostaną dopisane trzy punkty. Za co?

Międzychodzka Warta w sobotę na trudnym terenie w Ponznaiu podejmowała Wartę II. Jesienią międzychodzianie przegrali u siebie 1:2. Piłkarze Jacka Paska rozegrali w sobotę dobre spotkanie, ale pomimo wielu sytuacji nie byli w stanie przechylić szali zwycięstwa na swoją stronę. Mecz zakończył się remisem 1:1. Bramkę dla Warty Międzychód strzelił w 30. minucie Kamil Sabiłło. Kilka minut wcześniej prowadzenie gospodarzom dał Kamil Magdziarz. Wynik meczu najprawdopodobniej zostanie jednak zweryfikowany... Dlaczego?

Odpowiedź jest prosta: piłkarze Warty II Poznań przeprowadzili pięć zmian... Na poziomie IV ligi dozwolone są cztery roszady w składzie. Ciężko powiedzieć, o czym myśleli trener i piłkarze gospodarzy, gdy dokonywali piątej zmiany. Tak czy inaczej pozostaje teraz czekać na oficjalne stanowisko Wydziału Gier WZPN. Jak informuje Mariusz Ratajczak, rzecznik prasowy klubu, decyzja o przyznaniu walkowera wydaje się być czystą formalnością.