Warta II Poznań wygrywa w Międzychodzie [GALERIA]

Zaplecze I-ligowej Warty Poznań pokonało w Międzychodzie nasz IV-ligowy zespół

Pierwsza część spotkania ułożyła się po myśli podopiecznych Jacka Paska, którzy po golu w 9. minucie Jarosława Krysiaka prowadzili 1:0. Gra wyglądała na wyrównaną, momentami stroną przeważającą byli nawet gospodarze.

Niestety, w drugiej połowie dużo lepiej prezentowała się już Warta z Poznania. Najpierw, w 56. minucie wyrównanie przyjezdnym dał Dawid Czerniejewicz, a w 78. minucie Maciej Mysiak strzałem głową zapewnił swojej drużynie zwycięstwo. Kilku zawodników w zespole gości, m.in. strzelec drugiego gola, to piłkarze grający na co dzień w I lidze.

Więcej w 110. wydaniu "Tygodnia międzychodzko-sierakowskiego"

Warta Międzychód - Warta II Poznań 1:2 (1:0)
9' Jarosław Krysiak - 56' Dawid Czerniejewicz, 78' Maciej Mysiak