Warta Międzychód postawiła Gromowi Plewiska bardzo trudne warunki [GALERIA]

Warta Międzychód po dobrym meczu zremisowała z Gromem Plewiska 2:2. Niewiele brakowało, a podopieczni Tomasza Leszczyńskiego cieszyliby się z kompletu punktów

Już w pierwszej połowie oba zespoły miały dobre okazje do zdobycia bramek. Pech chciał, że jedną z nich wykorzystali przyjezdni i to oni prowadzili do przerwy 0:1. Warta wyrównała tuż po wznowieniu za sprawą samobójczego trafienia obrońcy z Plewisk. Warta przeważała i mogła pójść za ciosem, ale niespodziewanie po rzucie rożnym to goście, za sprawą Łukasza Skolasińskiego (de facto byłego piłkarza Warty), wyszli na prowadzenie. Gospodarze od tego momentu niemiłosiernie "cisnęli" rywala, kilkukrotnie marnując naprawdę wyborne okazje strzeleckie. Dopiero w 83 minucie, za sprawą rzutu karnego, wykorzystanego przez Jarosława Krysiaka, Warta zdołała wyrównać.

Spotkanie stało na wysokim poziomie i zakończyło się remisem 2:2.

Warta Międzychód - Grom Plewiska 2:2
49' samobójcza, 83' Jarosław Krysiak - 37' Norbert Okonowski, 58' Łukasz Skolasiński