Warta Międzychód - Tarnovia Tarnowo Podgórne 0:4. Przygoda z pucharem zakończona na ćwierćfinale

Tak wysokiej porażki Warty na swoim terenie chyba nikt się nie spodziewał. Zwłaszcza, że w ostatnim czasie podopieczni Jacka Paska prezentowali dobrą formę

W ubiegłym sezonie Warta Międzychód przegrała w meczu ligowym na własnym terenie z Tarnovią Tarnowo Podgórne 1:4. W środę historia niemal się powtórzyła. Warta zakończyła zmagania w Pucharze Polski WZPN na ćwierćfinale. Tym razem Tarnovia pokonała nasz zespół aż 0:4.

Tak było w poprzedniej rundzie >>> Warta rozbiła Sokoła Pniewy w 1/8 finału Pucharu Polski WZPN

Bramka numer jeden dla gości padła już w 14. minucie. Do końca pierwszej połowy wynik się nie zmienił. Po zmianie stron goście urządzili sobie mały festiwal strzelecki, zdobywając jeszcze trzy gole. Warty nie było niestety stać nawet na trafienie honorowe. Mecz zakończył się wynikiem 0:4. Tarnovia awansowała tym samym do półfinału Pucharu Polski WZPN.

Naszym ostatnim przedstawicielem w zmaganiach pucharowych pozostają Zieloni Lubosz. Piłkarze Mariusza Przybylskiego zmierzą się w ćwierćfinale z III-ligowym Lubońskim Fogo Luboń. Spotkanie odbędzie się w środę, 24 kwietnia, o godzinie 18 w Luboszu.