Warta Międzychód tylko zremisowała z Mieszkiem Gniezno [GALERIA]

To miało być spokojne zwycięstwo Warty i trzy punkty oddalające ją od strefy spadkowej. Jest tylko remis i ogromny niedosyt

Warta Międzychód bardzo potrzebowała kompletu punktów w starciu ze zdegradowanym już Mieszkiem Gniezno. Jednak to goście pierwsi strzelili gola, a sparaliżowani tym faktem piłkarze z Międzychodu nie otrząsnęli się do końca pierwszej części gry. Po 45 minutach przyjezdni nieoczekiwanie prowadzili 0:1.

W drugiej połowie Warta atakowała dużo odważniej, ale piłka wciąż nie chciała znaleźć drogi do siatki Mieszka. Raz przeszkodził w tym sędzia, który nie uznał prawidłowo zdobytego gola, za drugim razem gości uratowała poprzeczka, a oprócz tego kilkukrotnie międzychodzianie popisywali się nieskutecznością. Wyrównanie dla Warty padło dopiero w 92. minucie po świetnym strzale z rzutu wolnego Jakuba Nabzdyka. Na zdobycie kolejnego gola nie było już czasu. Warta tylko zremisowała z Mieszkiem Gniezno 1:1.

Więcej w 92. wydaniu "Tygodnia międzychodzko-sierakowskiego"